Problem sa Facebook stranicom; brišu se objave

Pozadrav imam problem sa FB stranicom,objavio sam danas 3 objave i bili je super do 12h poslije nestale objave od danas samo ostaalo od jucer,a sada ne mogu nista objaviti na stranicu,objavi se ono ali ne stane kroz nekoliko sekundi?

Do cega je?

izgleda da se svakome dešava isti problem

Opet neki bug ima facebook

https://www.facebook.com/help/contact/349130238842860

Proveri ovde, ako vidis stranicu znaci da si banovan. To je valjda sad novi vid borbe protiv clickbaita, nema vise 0 reach nego nestane post.

Isti problem i kod mene, a kad hocu da mergujem stranicu postoji ta opcija, tako da je neki bag 100%

Takodje i kod mene s tim da mi jedna i izlazi kao da je blokirana

Proverite na linku koji sam vam postavio iznad…


kod mene ovako pokazuje

Kod mene sve ok… Doduše malo i vijesti stavljam pa im nisam interesantan :smiley:

Jel ima neko problema sa objavom postova danas, kod mene se nista ne moze objavit a nisam jedini? Mnogi se žale? Pise da su published al nema ih na facebook stranicama nikako.

I kod mene tako isto

I kod mene isto, stranica s 200 tisuca fanova.

Kod mene sve normalno radi, domaca stranica.

Ima dosta ljudi problema s ovim

Ima li netko saznanja što je točno u pitanju, jer na jednoj stranici ne mogu ništa objaviti, dok na druge dvije (manje) mogu?

I kod mene problem, radi jedino čista fotka bez izlazećeg linka (kakvi kapitalisti :slight_smile: ), tako je na par stranica…

Kod mene na nekim idu objave normalno, dok na drugim nema objava od jutros. Probao ručno objaviti, provjerio nakon 5 minuta ono nema objava kao da su obrisane + ne vidim nikakve slike, video, ništa na neews feed-u.,

Neki bug je u pitanju…

Evo sad sve radi normalno

Vise ne brise objave?

Ne brise vise kod mene