Problem sa Facebook stranicom; brišu se objave

Svaki put nakon sto FB zastopa ili ima neki bug, zapravo je neki zesci update u pitanju :slight_smile:

Upravo, čim se bugovi pojavljuju znači da čačkaju nešto…

Jeste. Sad su reach sjebali za bar jos 30%. Cak i slike duplo gore prolaze.

Meni su, nakon onog jucer, banirali objave zbog navodnih clickbait linkova.

Mnogima su izgleda to uradili.

Žalio sam se na onaj link gore, no nikakvog odgovora nema. Možda je ponovno neki bug u pitanju…

Ja imam 10’ak stranica, trenutno ne pokazuje na linku za appeal da imam ista blokirano

Kod mene se na link appealu pojavljuju sve tri stranice na kojima sam administrator.

Kod mene na 11 od 17 stranica. Prošle godine sam imao na jednoj stranici to i poslao žalbu preko tog linka pa su nakon par dana vratili u normalu. Sada neću ništa slati, mislim da nema efekta a i puno je stranica u pitanju. Vratiće se valjda u normalu za mjesec dana.

Molim pomoć (facebook)- rich na postovima 0

Jel u vas pokazuje da je reach 0 ?

Da, na svim objavama je doseg 0.

Meni su upravo poslali obavijest da su mi greškom blokirali stranice te da vraćaju sve na staro.

Sad cu i ja onda poslati na taj link gore

Izgleda da su vratili sve u normalu. Javili mi dvojica a i kod mene je sve okej sada.

Nesto se opasno kuva u njihovoj kuhinji , cim se ovo desava dva dana za redom

kod mene je problem sa slikama u messengeru na kompu…kada stisnem na sliku nezeli ju uvecat…tak od jutros

mi moze ko savjetovati sta da napravim vezano za to?

ništa sta ces majke ti i kod mene isto

Da ne otvaram novu temu, imam problem sa fb stranicom ne objavljuju se fotografije kada ubacim na stranici do prije dva dana je sve bilo ok. Dali je imao neko isti problem ?