Problem sa Google adwords accountom

Pozdrav,

otvorio sam google adwords account kako bih zapoceo jednu kampanju, naime cijeli account sam pripremio, sve oglase sam sastavio, kljucne rijeci bas sve sve, jedino sta na vrijeme nisam napravio je nisam ispunio billing info jer cekam kreditnu karticu koja bi uskoro trebala stici! U medju vremenu google mi je suspendirao acccount zbog toga. Pitanje je sljedece: dali je ta suspenzija za stalno i vise nemam mogucnosti koristiti racun, ili ukoliko ispunim billing info google ce mi maknut suspenziju?

Unaprijed zahvaljujem

Da, nažalost, to ti je za stalno :frowning:

:frowning:
a mogu li onda obrisat taj account te napraviti novi ispocetka na novi mail te ovaj put na vrijeme unjeti billing info? hoce li to raditi?

Prilično sam siguran sam da to nije zbog billing info-a. O kojem se sajtu radi? što si htio reklamirati?

da skuzio sam da nije zbog toga, isprva sam mislio da je zbog toga jer nisam ispunio billing info, malo detaljnije sam procesljao mailove koji su stizali di su upozroavali: Disapproval Reason

Site Policy: We’ve determined that your site doesn’t comply with our
site policies. Because of this, any ads promoting this site have been
disapproved.

ali nazalost sve se dogodilo sad za vrijeme produzenog vikenda pa nisam provjeravao mailove niti sam reagirao i zato su suspendirali :confused:

a sad problem sajta moze biti zato jer sam htio jedan affiliate proizvod sa clickbanka reklamirat te sam direktno na njihov page stavio destination url, a druga stvar moze biti sto sajt ima pop upove :confused: …eto cijeli dan proucavam policy i ostale cake…

uglavnom mozda posto nisam nigdje unio billing info i osobne podatke mozda imam sanse ovaj account izbrisat i otvoriti novi i napraviti kako treba, posto affiliate sajt nudi materijale za vlastiti landing page te takodjer nudi direktno staviti kosaricu na moj landing page… malo vise posla ali ce vjerovatno biti kvalitetnije za google…

A gledaj, to s landing pageom… dobro prouči šta oni zahtjevaju po tom pitanju jer će te opet suspendirat. oni ne žele običan landing page sa tekstom, kojom slikom i aff linkom,već puno više od toga

jos jedno pitanje, danas su mi odgovorili na mail da sam suspendiran zauvijek i da vise nemogu oglasavat. account nije imao ispunjen billing info znaci nigdje nisam pustio adresu, otvoreno je preko gmail accounta na kojem takodjer nisam imao upisane nikakve podatke osim imena, dali onda mogu kompletno otvoriti novi account, znaci novi mail novi adwords account i poceti ispocetka, ali ovaj put pazljivo i kako treba, ili ce me skuziti?