Problem sa google slikama

Od sinoć imam problem sa google fotografijama. Naime kad ukucam nešto u google i odem na slike, neće da otvori tu sliku kad mišem kliknem na nju.

Primjer link sa slikama

https://www.google.ba/search?newwindow=1&client=opera&hs=Pip&dcr=0&biw=1600&bih=877&tbm=isch&sa=1&ei=TN-bWrvtCseVUb6lpvAM&q=winter&oq=winter&gs_l=psy-ab.3..0l10.20675.22678.0.25511.6.2.0.0.0.0.1875.2975.7-1j1.2.0…0…1c.1.64.psy-ab…4.2.2975…0.v6zAhyunje4

ali kad kliknem na neku neće da je otvori, ne znam u čemu je kvaka, da li neko još ima problem, pokušala sam izbrisati kolačiće isto se dešava.

Browseri Opera i Chrome

Ja kolko znam od skoro google je promenio nesto tu sa slikama pa nema vise onog dugmeta da ti pokaze samo sliku, valjda je bilo problema oko autorskih prava. E sad meni neke slike hoce u lepoj rezoluciji da se otvore kad kopiram adresu slike pa je onda skinem, a neke nece ni tako…

Da to sam i ja prmijetila od nedavno nema onog dugmeta da direktno otvori sliku, već ono da ide na link gdje se slika nalazi sa tekstom i sl.
Međutim od sinoć problem, kad kliknem na sliku neće da otvori, već moram kliknuti “Otvori vezu u novoj kartici” i prikaže ovo, koje je prikazivalo ranije kad klikneš mišem direktno na sliku.

Pa sam kontala da nije do adblocker inskljucivala sam ga, pokretala browser, brisala povijest ali ništa, da li je do googla, pa pomislih da li još neko ima problem ili nešto mene računar zeza.

Google je nedavno izgubio spor bas u vezi njegovog Image servisa za pretragu slika, te su uklonili ono dugme koje je omogucavalo direktan prikaz slike. Zato sva ta promjena…

Najlakse vam je da kada vam se prikaze slika, desnim klikom misa odaberete opciju “Prikazi sliku”

Ja sam sad na Chromu i kad kliknem na tu sliku otvori mi ovo kao i tebi, ne znam zasto je kod tebe tako, probaj preko nekog treceg browsera

Ma nemam treći browser, samo Opera i Chrome i nema šanse, moram ići ono desni klik miša “Otvori vezu u noj kartici”.
Ne znam šta je, mislim da se stvorilo kad sam instalirala adblocker, ali kad ga iskljucim isto se dešava

Jel vas dvoje uopste citate sta drugi pisu o vasoj Temi !??

Ma to znam, nema onog button-a, znam to, nego kad kliknem na sliku pojavi se kao gore na slici, ali neće od sinoc. Ne treba mi button, nego kad kliknem na sliku, otvori se, i ono sa desna se pojavi još slikcica i ta što klikneš tu je nekad bio taj button, da sad ga nema, ali meni neće ni da otvori sliku nikako kad na nju kliknem da se pojave ostali buttons