Problem sa indexiranjem

U cetvrtak sa dodao samt u WMT, poslao sitemap i kad pogledam u WMT pise da je sve indexirano, medjutim sajt se nije pojavio u pretrzi. Sta moze da bude problem?
Tekst sam ja pisao, nije kopiran sadrzaj, domen je nov i nikad nije koriscen.

Vjerovatno jednostavno ne rangiras za nijedan pojam jos. Googlaj site:domena.com(.hr ili sta vec) pa ces znat jel indexiran.

Proveravao sam, indexirano je ali kad trazim po kw nema ga nigde. A WMT nema jos za koje KW me rangirao…Verovatno ce za koji dan onda.

I dalje me ne indexira ni za jednu kljucnu rec…Gad idem site:domen svi postovi, kategorije mi izlaze normalno. Sta moze da bude problem?
Kad idem u WMT nema ni jedana fraza za koju sam rangiran.

Kako si rangiran kada nisi rangiran?

rangiranje znaci da se po toj frazi pojavljujes na google trazilici, a ti se ne pojavljujes po niti jednoj.

E sad ima vise razloga:
Google te ubacio u spam kos - nikada neces izaci iz njega
Sandbox - Google jos nezna tocno sto ce s tobom
Nov site - site je toliko nov da jednostavno google jos nije uspio izracunati.

Spam ne moze da bude, jer je isti takav saj vec prosao i super se probija.
I ja sumnjam na sandbox./
Ima li nekih nacina kako izaci iz sandboxa? Da li bi dodavanje sadrzaja pomoglo u izlazenju?

Ako je site nov, ne mora biti da si na sandu, jednostavno jos nisi rangiran. Probaj provjeriti na whatsmyserp.com, oni traze KWe za top 300, pa ako si u top 300, bude te naslo.

Evo momci, sigurno su vam se grla (i prsti) osušila lamentirajući o istoj temi po 'ko zna koji put… :slight_smile:

-Živili. :smile: (kuća časti)

Jeronimo, uzmi i ti. :blush:

1 Like

Imam serplab.co.uk i proveravam preko njega sve KW-e, ali ga nema…Kad idem na site:domena + kw on ga nadje. Ali ga ovako nigde ne ocitava a konkurencija je bas mala…
Posto vidim da smeta tema, snaci cu se sam onda. Hvala na pomoci u svakom slucaju.

Ne smeta tema, nipošto, što ti je? Još sam vam donio piće (kad smo već u birtiji), i popravio sam ovo tvoje gornje citiranje kolege NeedHelp-a. :slight_smile: Vidiš, i tu moraš biti oprezniji, izbrisao si dio koda kod citata, sad je OK. :slight_smile:

Vezano za tvoju temu: samo radi SEO, i čekaj da umjesto
"U četvrtak sam dodao u WMT, poslao sitemap…
bude barem
"Prije dva mjeseca sam dodao u WMT, poslao sitemap…:smile:

Pojavio se danas sajt u trazilici. Ono sto je dobro 5 kw sa mesecnom pretragom od oko 3k su izmedju 10 i 20 pozicije :slight_smile: Odlican start. Cim sam dodao duzi nov tekst odmah me je rangirao google :smiley:

Gugl je kao zena ®
I opet ce se oni sa malom kitom vadit sa frazama bitna je tehnika. Samo daj golemo i bice gugl zadovoljna

1 Like

HaHaHaHaHa " malo se hvalimo a " … golemo i unikatno … XD

Nisam ja rekao da ne spadam u prvu grupu no ne kukam, no ja platim nekog da umjesto mene zadovolji gugl. A nema vise nista unikatno, sve je to isti kurac, malo zakrivljen, podsisan, ispravljen al u sustini samo jedan te isti kurac. Ko i zena na plazi, tako i gugl u moru sajtova, primjetice prvo onog s velikom belegijom.

1 Like

Imam problem sa indeksiranjem stranica. Naime, nadogradio sam https na sajt, te sam izvršio opet slanje sitemap u webmaster tools. Međutim, od 22 poslate stranice piše da su indeksirane samo 3. Ne znam u čemu je problem, sajt mi je na 11 stranici za određenu ključnu riječ a bio je na prvoj.

PS Dodao sam i http i https verziju na webmaster tools i u oba slučaja ista je stvar.