Problem sa instaliranjem wordpress teme

Kupila sam wp predložak na theme forestu. Probala sam uploadati temu na WP dasboard kao i inače no javlja mi grešku tipa Are you sure you want this? Try again. Predložak ima čak 18,6 MB

Kako mi to nije uspjelo probala sam preko ftp-a. Imam dedicated server i na njemu dvije domene, recimo domena A i domena B. Pod “host” u ftp-u sam upisala domenu A gdje i želim da mi se tema instalira.

Prebacila sam files na tu domenu, ali kad odem na wp dashboard da je instaliram tamo se ne prikazuje. Odem na domenu B i na ftp-u i na wp dashbpard i tamo mi se prikazuje predložak iako tu domenu nisam navela pod host.

Kako je ovo uopće moguće? Da li imam različite pristupne podatke za domenu A i B za ftp?

Kakva je to tema od 18,6mb ?

Anyway, izgleda da u krivi direktorij uploadas temu, ftp setup moze biti svakakav, kazes da imas dedicated server, da li si sama instalirala ftp i podesavala prisutup ili?

Moguce da je sa PSD-om dostupljena.

1 Like

Ne znam, i meni je bilo čudno što ima 18.6 MB ali tako je.

Ne vjerujem da uploadam u krivi folder, znači path mi je httpdocs - wpcontent - themes

tamo su mi i files od trenutnog predloška kojeg koristi, naravno u zasebnom folderu.

Nisam sama podešavala postavke niti pristup, dobila sam pristupne podatke. Samo mi nije jasno da li se dobivaju različiti login podaci za ftp ako imamo 2 različite domenu na istom hostingu? Jer tad bi mi bilo jasnije što se dogodilo.

Ovako mi nije nikako jasno, za host u ftp-u sam izabrala domenu A i prebacila theme files, na wp-u se predložak ne vidi, dok se na domeni B vidi kao normalno i u ftp-u od te domene iako pod host nisam upisala domenu B

Previše je 18,6 mb.
Jesi probala raspakirati? Vjerojatno ces tamo naci dokumentaciju… i temu koju ces moci instlirati preko administracije WP-a

sama tema ima 18,6 MB. Dobila sam i dokumentaciju u zasebnom folderu. Nije do teme nego do toga što mi se predložak ne vidi na wp dasboardu, a uploadala sam ga preko ftp-a. Probala sam i sa drugim predloškom i ista stvar

Ma velicina ne bi trebala biti problem, i moj brat je snimao slicne velicine.

Pa otpakirani i frisko uploadan Enfold ima npr. 37mb, ne znam sta ti je tu cudno.

Da ti preko teamviwera instaliram to ?
brijem da je lijepo ne spakujes i raspakujes :smiley:

Mozda sa PSD datotekama u zip-u ili dokumentacijom, cisto sumnjam da je sama tema toliko teska.

Sama je toliko teska. U krajnjoj linije evo ti i screenshot

1 Like

Hvala na ponudi, riješila sam!

Možda da kažeš kako? :smiley:

Pa na kraju vrlo jednostavno, imala sam različite login podatke za ftp za te dvije domene što imam na tom hostingu. Mislila sam da imam jedne login podatke, a da onda pod “host” u ftp-u upišem kojoj domeni želim pristupiti, a da su username and pass isti za obje. Ali sam onda skužila u c panelu ili već negdje, nemam pojma, da mi piše username za tu domenu, a pass sam nanovo generirala :slight_smile:

Kaj su se svi raspisali i odlučili pomoći čim je ženska zatražila pomoć. hahahah. Na neke postove od frajera se niti ne odgovara. hahahah

Izvini jebač nismo te prepoznali…
Ukoliko si primjetio ja se javim na skoro svaki post na ovome forumu, naravno na koji bi mozda mogao pomoci :wink:

1 Like

Što se ložiš, vidiš da se šali :D.