Problem sa kategorijom vijesti

Kao što se vidi na slici u polju iza “Početna” nikako da dobijem “Vijesti”… Kad sve postavim i kliknem na taj prazni dio pojavi se mali tekst “kategorija”. Sve sam pokušao, ali ne ide… Ima li netko ideju što napraviti? Thnx…

kako misliš, nema postova kad klikneš na početnu?

Nije riječ o Početnoj nego sljedećoj kategoriji koja se ne da postaviti. To je ono prazno mjesto iza Početne… Tamo treba biti “Vijesti”… :smile:
Početna radi ok…

Ako je ta kategorija postavljena u meniju (valjda je) i ako u toj kategoriji postoji barem jedan post,mora se prikazat. Najvjerojatnije nema jos nijednog posta u toj kategoriji.

Kategorija je postavljena, a svi postovi su označeni tom kategorijom…:smiley:
Usput, kad probam dodati drugu kategoriju npr. Sport pojavi se gore…

Pa jel to problem koda, ili stilski problem neki?
Da li ima ikakv link na tom drugom mjestu?
Što stoji u firebugu=? Da li ima išta tamo ili je prazno?

U ćemu se radi?

Da nije nešto do taxonomije ako je WP?

Ubij me ako znam… Pokušao sam obrisati pa ponovno upisati, ista stvar. Wordpres je u pitanju… Podigao sam novi Wordpress, ista stvar. Možda je problem u tome što sam skinuo bazu sa aktivnog weba i instalirao ovdje, pa je možda povukao nešto, ne znam…

A kako je kad se promijeni tema ?

Hm, nisam mijenjao temu… Mogu probati kasnije…

Ma to mora biti nešto sa linkovima, nazivom kategorije ili što god.
AKo nije problem probaj privremeno zamjeniti ime kategorije.
Ako ti sa sa tim linkom pravi problem, logično je da je to te kategorije nešto

Ali da li ti generira link ikakav, ili je prazan

  • na to mjestu?
  • rekoh već, kad upišem novu kategoriju npr. Sport ona se pojavi, a kategorija Vijesti ne… Na slici gore, trebala bi biti iza “Početna”, ali nije, polje je prazno. U postavkama se normalno vidi…

    Što generira kod? Da li ima linka u kodu ili je prazno? Da nije neka stilska glupost.

    Možda prgledati bazu offline što je zapisano kao slug kategorije? Ovak ne znam, ali kužimte posve kad neka se takva stupid pogreška pojavi.

    možeš misliti kako sam poludio jer ne vidim rješenje… ako imaš Skype javi se na Idzotic, ili Teamviewer pa da zaviriš… ili 098 585 792…

    Jel riješeno? :smile:

    Ne, nažalost… :frowning:

    Jesus, riješio sam kategoriju “Vijesti”, ali sada nemam “Početna”…

    Ola!
    Riješeno nadam se.

    Uglavnom… Ha, ha, ha… Hvala na pitanju. Kategorije su gore, ali još uvijek nema linka “Početna”… Uglavnom, ima ga gore na početku popisa stranica, ali i na logu (klikneš i ide refresh…). Dovoljno… :slight_smile:
    Iskreno, ne da mi se više kopati i tražiti rješenje problema.