Problem sa mastercard karticom na FaceBook

Pozdrav svima, prije par sati javio mi se problem sa mastercard karticom.
Odlucio sam platiti neki oglas 10-15e(na racunu imam iznos provjerio) prilikom upisivanja kartice na stranicu izbaci mi kao neki problem, da ta kartica nije validna(validna do 2023) ili da nesto nije uredu sa karticom. Uredno je koristim i za sve drugo… nasao sam privremeno rezervnu opciju ali me zanima sta bi moglo biti?

Drugi problem se javi kad na stranici od nekih 30k lajkova i pratioca istu objavu podjelim pise “promoviranje nije dostupno”.

Bio bih zahvalan na odgovoru ili savjetu. Hvala

Na share objave ne daju promovisanje. Moras opet isto postavit pa promovisati ili tu staru.

Nisi razumio, ili sam pogresno se izjasnio.

Ne podjelim ja objavu, nego uradim copy/paste i objavim.

1 Like

Mislimo sam da radis reshare posta. Onda nije ovo sto ja rekoh

1 Like

što se tiče kartice, javi banci … nerijetko bude problem do banke, onda oni nešto urade i uključe online plaćanje za određenu karticu … šta urade nemam pojma

pomislio sam da nesta nije drugo problem, to cu svakako otici provjerit… jer da platim neku drugu glupost mogu… a promociju ne, probao sam stranicu novu ali isti slucaj…

e to je već do fba … jesi li tu karticu nekad koristio na nekom nalogu koji je banovan?

ne, jesam na nekom kojem sam zab email pa posle mjesec dana aktivirao opet

Rjeseno, moze Lock. Hvala svima

Bilo bi lepo, fino i kulturno od tebe da kao sto si postavio pitanje, postaviš i rešenje koje si našao. Da bi i drugi ljudi znalo šta da rade ako im se desi nesto tako. Dobrodošao na ‘forum’ :wink:

rekao je kolega da kontaktiram banku kao sto sam i ja rekao da imam u planu, to sam uradio, posle 2 dana odobreno je, kao “nije banka bila obavjestena” a ja vec radio, da bi mi naplatili 2,60km za koristenje mobilnog bankarstva