Problem sa narudžbom (dio za kineski mobitel)

Trebam naručiti charger port za mobitel, ali mi javlja neku grešku kad pokušam staviti u košaricu.

Jel netko zna u čemu je problem?

Također, ako netko može ovo naručiti za mene platiti ću mu 50 kn više od njegovog troška. Plaćam na isporuci.

Usput, jel ima netko preporuku za kineski mobitel sa bar 3GB RAM-a, osmojezgrenim procesorom, kamerom od 13MP ili više, dual SIM, screen 5 ili 5,5 incha (ne više ni manje) i obavezno 4G mreža. Sve navedeno je obavezno.

Čini mi se da iOcean ima best buy (iOcean Rock MTK6752), ali volio bih čuti i druga mišljenja.

Sad imam iOcean X7S i super sam zadovoljan, ali jedina mana mu je što nema 4G pa bih možda uzeo još jedan mobitel.

Ne zanima me iPhone, Samsung i niti jedan drugi razvikani brand jer su Kinezi posljednje 2-3 godine potpuno ravnopravni i troduplo jeftiniji. Uostalom, Samsung je iz Koreje, meni je to isti k kao i Kina :slight_smile:

Nije mi jasno zašto takve stvari naručujete preko raznih “made-in-china.com” sajtova kad sve ima jeftinije i to naravno sa pruchase protection-om na aliekxpresu - http://www.aliexpress.com/item/For-iOcean-X7S-X7-HD-Charge-Charger-Port-Flex-Cable-USB-Connector-by-free-shipping/32256458635.html

Ja sam na dealsmachine.com kupio 2 elephona, p6000 i p8000 ako nisam zeznuo modele, oba su to sto ti trazis i meni zasad su jako dobri.

bez obzira sa bilo kojeg site-a kupio mobitel imaš zaštitu od strane paypala ili kartične kuće.
iOcean ne bi preporučio jer je firma propala, pa ako se recimo nekaj pokvari na mobitelu onda vrlo vjerojatno nećeš naći rezevni dio. pogledaj si Oukitel K6000

Hvala za link, ali već sam bio na njemu. Ovaj model je bez mikrofona pa je zato malo jeftiniji, ali još bitnije, nije na zalihi :slight_smile:

Svejedno mi je gdje naručujem, ali sam jedino na tom shopmadeinchina naišao na taj model sa mikrofonom i da ne piše “out of stock”.

Par dolara razlike mi nije bitno pa ako netko zna za bilo koju drugu stranicu gdje ne javlja grešku kod stavljanja u košarica neka samo javi.

Hvala, pogledat ću…

Jel to sigurno da je iOcean propao?

Inače, imam iOcean X7S i savršen mi je.

iOcean je nažalost propao jer su im mobiteli bili skuplji od konkurencije.
iako su bili kvalitetniji.
ja sam imao iocean x8 i g9, predobri mobiteli…

službenica stranica ne radi već neko vrijeme http://www.iocean.cc/

niti na facebooku nisu već nekoliko mjeseci…

Da, sad vidim da iOcean.cc više nije aktivna.

Meni je X7S odličan, i sada mi je zapeo za oko M6752 iako mi zapravo ne treba. Našao sam ga za $160 što mi je nevjerojatno. 3GB RAMA, 4G mreža, 5,5 incha itd za samo $160. Jedino je baterija slaba, ali ako ga uzmem ću kupiti i 2-3 dodatne.

pogledaj si Oukitel K6000

HomTom HT6

Jesam. Sad mi je palo napamet kupiti 2-3 mobitela, a zapravo mi uopće ne trebaju :slight_smile:
Kod ovih je super što imaju 6000mah bateriju, ali šteta što je “samo” 2GB RAM.

Mislim da ću ipak uzeti iOcean Rock i 2 dodatne baterije.

I dalje mi treba ovo: http://www.shopmadeinchina.com/product/For-iOcean-X7S-X7-HD-FHD-Charge-Charger-Port-Flex_200486321.shtml

Ako netko to naruči za mene plaćam mu 50 kn više od njegovog troška. Plaćam na isporuci.
Pomoglo bi i da mi netko samo kaže da li se samo kod mene javlja greška kad to pokušam staviti u košaricu, ili je neki bug na stranici? Probao sam s kompa i s mobitela i ne prolazi.

@mitok da sam na tvom mjestu nebi kupovao ovdje.

http://prntscr.com/9mfsdc

Ako to nisu sposobni riješiti onda mogu misliti kako bi ispala cijelokupna narudzba.

Platio bih sa PayPala pa dobio refund ako ne dobijem plaćeno, ali problem je što uopće ne mogu staviti to u košaricu :smile:

Upravo mi je stigao xiaomi redmi note 2, sa 2 gb radne,octa core,13 MP kamera, 16 gb interne,sa hard glass protection i soft back cover za tricavih 161 dolar sa aliexpress. Sto je najbolje,nisam platio ni pdv.

Imao si sreće s PDVom :smile:

Xiaomi je mislim 3. naprodavanija marka mobitela na svijetu iako 99% Hrvata nije nikad čulo za tu marku :slight_smile:

Oni imaju jako dobre mobitele, ali mislim da taj nema dual SIM, a to mi je bitno

Naravno da ima,kao i svi ostali kinezi. I nisam imao srece nego kod nekih trgovaca na aliexpress ne placas pdv,to ovisi iskljucivo o trgovcu. Bio sam narucio kod jednog i pitao ga da li cu platit pdv,rekao je da hocu i da to on ne moze izbjec,pa sam otkazao narudzbu i narucio kod drugog koji garantira da ako uzmes dhl express ne placas pdv.

Sad sam na AliExpressu naručio dock charger i bateriju za iOcean X7S jer me zeza interni charger port. $13 dolara komplet, smijeh :smiley:
Sad više ni sam ne znam da li da uzimam i mobitel jer mi zapravo uopće ne treba, iako mi se svidio taj iOcean Rock.

Ja uopće ne razumijem zašto ljudi još uvijek uzimaju iPhone i Samsunge sa skupom pretplatom, kad su Kinezi danas u istom rangu sa triput nižom cijenom. Taj Rock je $160, a Samsung tih performansi je bar $600 ili je pretplata barem 200 kn.
Imam tarife na bonove za 50kn gdje sam skupio već tisuće minuta koje se prenose jer ih ne mogu potrošit.

Recimo sad imam iOcean X7S i savršen mi je. Baterija je 2000mah što nije idealno, ali imam 2 dodatne i sad sam uzeo još jednu. Tako da se problem slabije baterije lako riješi :slight_smile:

Ovaj xiaomi ima 3050 mAh bateriju,drzi dobro zasad