Problem sa paypalom novac na cekanju

You have 62,67 USD on hold

See what’s on hold

Imam problem sa paypalom kartica potvrdjena al pare na cekanju zna li neko sta je?

Ja sam tako jednom imao situaciju, pa je osoba koja je uplatila trebala potvrditi uplatu, tako nesto

Kod mene su uplate krenule ici na hold 30 dana kada sam izbrisao karticu i dodao novu, i to vise puta mijenjao kartice… od tad svaku uplatu ta osoba treba potvrdit ako zelim da mi odmah ide u balance

U pitanju je Intesa Banka?

Počele su u BiH blokade za PayPal i WU.

kakve blokade? …

Nisam u detalje išao, ali mislim da će početi malo jače češljati uvoz deviza

ma pusti tu priču, poznato je svima kako bljesak piše lol

čuj jedan građanin mostara nije mogao primiti novac iz poljske i oni odmah pišu da je zaustavljeno primanje novca na paypal i western lol smiješno

evo ja znam jednog koji nije mogao primiti novac ali isto tako znam njih pet koji su u posljednjih 10 dana bez problema dobili novac na paypal, i znam ih još pet koji su podigli preko westerna

meni na paypalu neke transakcije i dan danas idu u pending, a 5 godina imam paypal nalog …

a sumnja se u najizravnije financiranje terorizma, a napose odlazaka na strana ratišta

ni ovo nije tačno, porodice migranata šalju migrantima pare u bih, nema veze s terorizmom i odlaskom na strana ratišta, članak je u potpunosti tendenciozan i nedorečen, ne čitajte takve gluposti

sasvim je normalno da neke transakcije idu u pending 30 dana, googlajte o tome

jednostavno, kao i u svemu, budite spremni na prepreke, ne može sve uvijek glatko ići, plaćanje preko interneta je izuzetno brzo i lako, ali je zato podložno automatiziranim pregledima i provjeravama

Meni svaka ide u pending 30 dana. Koristim PP već skoro 10 godina.
Ipak, nisam imao na balance ništa već 2 mjeseca, pa niti ne znam kako radi povlačenje novca. Slučajno sam naletio na taj članak, i vidio ovu temu. Zato sam pomislio da je nešto povezano.

Kako god, pending 30 dana je normalan za nas na ovim prostorima. Netko nema taj pending, ALI većina ima.