Problem sa paypalom

zdravo, izvinite ako sam pogrjesi podforum premjestite :srednji::srednji:

otisao sam da kupim hostning na hostgatoru i odabrao da platim paypalom i kad mi trebam da platim salje mi ovo You cannot complete this action on the card you have selected. Please select another card

iko ista pisalo je nesto zuto pa sam isao next i sad pise u zutom prozoru You can now receive payments. Payments you receive go to your pending balance. Payments in your pending balance belong to you, but you can’t use or withdraw them, usually for 30 days. When will my payments be available? :kalashnik:kalashnik

Ne znam zašto ti odbija ovu karticu, očito neš nije dobro s njom. A ovo vezano uz primanje uplate, imaš više u ovoj temi, ja nedavno imao taj slučaj:

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=36022

Ukratko, kad ti neko šalje novac, Paypal ti ga stavlja na ‘Pending balance’ (PB) dok onaj tko ti je poslo taj novac ne stisne ‘confirm’ kada on ide na ‘Available balance’ (AB). Dok ti je novac na PB ne možeš ga koristit ni povuć na račun u svoju državu.

Koju karticu koristiš?

[quote=“biciklo10”]zdravo, izvinite ako sam pogrjesi podforum premjestite :srednji::srednji:

otisao sam da kupim hostning na hostgatoru i odabrao da platim paypalom i kad mi trebam da platim salje mi ovo You cannot complete this action on the card you have selected. Please select another card[/quote]

zdravo, meni se isto to dogodilo, pokušao sam platiti web hosting na hostgatoru pomoću paypala i isto mi je to pisalo
pa me zanima da li si riješio taj problem? hvala

Nema love na kartici, ili je možda istekla, a novac ako je na paypal računu se ne može koristit, tek nakon 1. u mjesecu kada pošalju lovu na karticu.

ma nista nisam ni kupovao :smiley:

Iam jedno pitanje… danas pokupih i svoju VISA electron karticu (PBZ), ugl. potvrdih svoju karticu na paypalu, sada mi jos ostaje samo otici u banku po ona 4 koda za verifikaciju jel (napisao mi je da je uzeo 1.95 $)… e sada ono sto me zanima, na racunu od pbz-a trenutno iam 29 i kusur USD, medjutim ne vidim ih gore na paypalu, zanima me da li cu taj novac vidjeti tek kada verificiram tu karticu ili?

Eh i da, ova VISA electron iz PBZ-a je debitna… (ako je bitno da bi mi netko mogao odg.)

Nemožeš vidjeti novac na Paypal-u ako imaš novac na kartici, prilikom kupovine preko Paypal-a skida ti se novac sa kartice.

Ahaa… sad kuzim, u biti novac na paypalu vidim tek kada mi ga netko uplati prek istog pa onda idem na onu shemu withdraw…

Predpostavljam da ce mi se i onda kada verificiram karticu vidjeti ovih 1.94$ posto ce mi ih pp vratiti?

U svakom slucaju puno hvala na odg : )

Tako je, Paypal će ti vratiti 1.94$ nakon što verificiraš karticu.

Valja napomenuti da Paypal automatski svakog prvog u mjesecu automatski i besplatno sav novac (dok god nisi prešao limit) sa Paypal računa ti prebacuje nazad na tvoju karticu.

Ako pak ti sam zatražiš povlačenje novca na karticu negdje tijekom mjeseca, mislim da nije instant već da čekaš 3-6 dana ali valja napomenuti da ti onda Paypal uzme 5$ provizije.

Svakako korisne mi informacije… thx :slight_smile: … iam filing da cu si morati uzeti i internet bankarstvo, nema mi smisla svako malo ko budala hodat gore dole samo radi toga da pratim kakvo mi je stanje na debitnoj…

fora je da zadrzavaju taj iznos u slucaju da onaj tko je platio
reklamira tu doznaku pa da ne natjeravaju naknadno prodavatelja

jos je bolja fora kad nesto kupis a stave te na neku listu kao da
periodicno placas tu uslugu npr. svaki mjesec ili slicno. Procedura
je identicna samo je tekst malo drugaciji i ako se stisce “ok”,
“next”, “da, da” iznenadjenje ne manjka kad se naknadno naplati