Problem sa porukama na facebook stranici?

Pozdrav ljudeki,

jučer sam ccleanerom očistio sve sa kompa tj ove cookiese itd, nis previse bitno.

I nakon tog, odem normalno opet preko chrome na fejs i imam svoju stranicu i ljudi mi šalju poruke a ja ih ne mogu više vidjeti na facebook stranici, znači otvorim tu osobu koja mi poslala poruku ali ja poruke ne vidim, kad pokušam poslati poruku izbaci mi ovu grešku:
Jedan ili više primatelja nije valjan. Molim Vas pokušajte ponovno.

Preko mobilne aplikacije page manager radi sve ok, i privatne poruke rade super, samo fb stranica zeza, probao sam sa drugog privatnog profila istra priča… e sad tražio sam na fejsu riješenja ali nisam nasao .,

jel imao netko iskustva zna li kako to rijesit?

imam osjecaj kao da me to brisanje cookiesa sjebalo…

Pokusaj da obrises istoriju i kolacice u chrome direktno.

Ipak sam sad saznao da je bug do fejsa…

Imam od danas isti problem. Nisi jedini

FB je zadnjih dana u k da prostite, sačekajte da riješe probleme (evo me ponavljam danima isto tu na ovom forumu, k’o da radim za njih :slight_smile: )

Ne znam koji im je…
Svakidan neki problem mi se desi, kao da namjerno tjeraju ljude.
Kako vidimo twitter sve vise i vise dobija korisnike.

E ja na svom privatnom FB profilu stavim nešto svako 6 mjeseci, jer mi je FB pravo off već godinama.

Zato sam na Twitteru svakodnevno i s onim limitima koji su nekad smetali mnogima, tek sada se vidi prednost te mreže kada nemaš potrebe da se 95% vremena “braniš” od same mreže (notifikacije, zahtijevi, eventi, grupe, pages, live…), a samo 5% je koristiš kao što je to slučaj sa FB!

Na FB vidim da se nešto dogodilo, ali zato na Twitteru saznam detalje…

Ma fejs je u raspadu pomalo…

twitter mi se nikad nije sviđao haha, zato instagram ostaje ako nes i njega ne sj*bu

1 Like