Problem sa slanjem novca i kupovinom stvari preko Paypala

Pozdrav.Imam visa karticu koja je povezana sa paypalom racunom i vec sam slao novac,placao preko ebaya, primao novac na taj paypal.E sad kad sam primio novac imam na paypalu oko 18$ a na kartici 3$ i kad hocu da nesto platim na ebayu ili da posaljem, ne moze.Kao da nema dovoljno novca itd. A kad ima na visa kartici novca onda mogu normalno koristiti i slati.Pozz.Hvala

moras svuci tih 18$ na karticu … jer za nase drzave prilikom placanja ne ide sa paypal balancea vec sa kartice … pa moras withdraw na karticu pa onda platiti … ali withdraw kosta 5$ tako da ti nije isplativo platiti 5$ da bi prebacio 13$ … cekaj prvi automatski se prebaci na karticu svakog prvog u mjesecu

3 Likeova

Ne ide to vise prvog u mjesecu

1 Like

Gdje si to načuo? Kod mene uredno svakog 1. u mjesecu lova automatski legne na račun.

1 Like

Kako ti je kolega @korisnik9758789 napisao, ne možeš plaćati direktno sa PayPal balance . Samo sa kartice za sada, ili kada uradiš određeni promet na računu bez da je bilo problema pretpostavljam da puste i u slučaju naših (EX-YU) računa.

1 Like

u bosni ide …

1 Like

A da li withdraw kosta 5$ i kad uzimam npr 50 dollara i 500 sa paypala? ili se povecava na veci iznos?

Pa meni ne ide to vise

1 Like

bez obzira na iznos withdraw je uvijek 5$ … jedino mozda ako dizes odjednom 1000$ to ne znam :smiley:

1 Like

Bilo je nekih promjena na PayPal-u (ja nisam mogao primati uplate), pa sam ih kontaktirao i riješili su problem. I ti ih kontaktiraj, trebalo bi da ide…