Problem sa 'START' dugmetom kod Windows 10

Pozz, imam problema sa Windows 10, nakon Update-a “START” dugme mi je prestalo da radi, nemam mogucnost da kliknem na njega, kao i datum i vrijeme, ikonica za konekciju, zvuk i jezik… Kako to da popravim?

Poznati problem u Win 10 koji je nerjesiv,susretali smo se s tim u servisu. Jedino rjesenje je napraviti novi user profile u kojem ce sve normalno raditi ili reinstalacija windowsa. Koja ti je trenutna verzija windowsa? Zadnja je 1903.

Zadnja brate, znaci nije moguce rijesit problem?

Probaj , mislim da je moguće.

Sfc /scannow

Pa i

Chkdsk /r /p c:

Ne pomaže, probao :smiley:

Evo video :slight_smile:

Kreiraj novi administratorski račun, džaba gubiš vrijeme.

Ako nisi koristio Classic Shell, probaj s njim.

Izgleda da je to jedina opcija, Ali gubim dosta toga sa novim racunom

Probao sve… izgleda da mi jedino preostaje novi admin racun

Nema ti rjesenja za ovo osim novog user accounta.

Ne pomaze ni sfc,ni dism ni nista. Jedino classic shell ili novi user account.

Sta sve gubim sa novim user accountom? ako mozes da mi objasnis

Šta gubiš? Ne gubiš ništa. Ja da sam na tvom mjestu sve bi već bilo formatirano i skinuo bi neki drugi OS ako baš imam problema s Win10.

Skini zadnji .ISO sa stranice (1903), formatiraj sve, pa onda instaliraj OS. To se dešavalo obično kada se radio update Win10,odnosno taj bug se pojavljivao.

Ujedno refreshujes sve instalirane programe s najnovijim nadogradnjama.

Vazi, prebacio sam na drugi user i sada radi sve normalno

Problem je Update KB4517389 samo njega trebaš Uninstall.

ja sam instalirao sve i jedan update i nemam problema … ali mi pod installed updates nema tog updatea :open_mouth: … verzija 1903

vjerovatno zavisi i od procesora, konfiguracije šta ja znam

Evo upravo da brišem, javim rezultate ! :slight_smile:

Kod mene postoji taj Update, ali nemam problema - e sad jel do konfiguracije kompjutera ili je bio dodatni Update koji je rijesio problem, nisam siguran, ali pratim situaciju …

BSoD nisam imao, ali sam prije 15-ak dana par puta sporije naklikao START dugme. Nasao sam sta je problem (ovaj link sto sam vam podjelio oko Update), ali nisam dirao par dana namjerno da vidim da li ce Microsoft to rjesavati novim Updateom … nesto se ocito dogodilo … :slight_smile:

Nije do update-a :frowning: <3 <3 <3 <3