Problem sa WordPress Visual Editor, nece update

ili su permalinks/htacces podešavnja ili su php limiti u pitanju … nažalost moraš googlat, napamet niko ne zna

2 Likeova

Googlaj ovo "Publishing failed. The response is not a valid JSON response"
I ja sam mišljenja kao i ruin da je **u pitanju permalinks/htacces podešavnja

P.S. obrisao sam prethodni post da bih napravio/napisao jednostavnije

1 Like

@drago883 pokusavao sam nece ne radi, @korisnik9758789 takodze pokusavao sam nece… @Goci ma svugde trazim, vecina se izjasnjava da su Permalinks problem…

Ja sam kupio temu od theme forest neki 70$ i ovakav problem da imam, nema smisla…

Sada sam obrisao skroz Wordpress, ostavio sam samo database, instalirao sam ponovo, tema je bila ona default sto nudi WP, idem new post opet isto pise…

Probaj instalirat Classic Editor, uključiti ga i probaj spremiti promjene pa vidi da li će raditi. Jer jedino što mi još pada na pamet je da se obratiš hosteru. Jednom sam imao slučaj, doduše riječ je bilo o drupalu, da nisam mogao ništa spremiti, google-anjem samo došao do toga da bi mogao biti mod_security problem na hostingu i nakon kontakta s hostingom proradilo je.

1 Like

Problem je baš čudan :thinking: Ne znam dal si pokušao da postaviš u setings- permalinks na “Plain” ona prva stavka ( pa vidi dal će ta snimi članak ili instalira još neki editor .Ja lično koristim TinyMCE Advanced

1 Like

bravo, to je to, kontaktirao sam hosting name cheap (live support je za svaku pohvalu), u pitanju je bio mod_security

3 Likeova