Problem sa WordPress Visual Editor, nece update

Ovako, udjem na sajt, idem edit page, izmenim ono sto zelim, idem Update, zatim u donjem delu izlazi da je sve updejtovano, a u gornjem desnom uglu gde je buton “update” pise “updating…” i samo tako stoji, kada idem refresh stranicu, nema nikakve promene vraca na staro…

Pokušaj, ako koristiš TinyMCE Advanced da deinstaliraš pa ponovo instaliraš plugin ili downloaduj stariju verziju plugina pa ostavi tako do sledećeg updatea

1 Like

ne koristim taj plugin

1 Like

Pretpostavljam da koristiš blok uređivač “Gutenberg”? pokušaj da koristiš ovaj TinyMCE Advanced

1 Like

ne koristim ni jedan od tih, videcu pokusacu.

1 Like

Možda tio ovo pomogne ako sam dobro potrefio plugin :thinking:

1 Like

sve sam pokusavao, nista ne radi

opet nece 2o karaktera …

pokusao sam da ubacim novi post i ovo izlazi

Pokušaj da instaliraš plugin Classic Editor (ako ga nemaš kojim slučajem u admin panelu

pogledaj video:

1 Like

sve sam odradio i opet ne radi

pogledaj u Permalink settings kako ti stoj podešavanja Postavi (štikliraj) opciju “post name.” (naziv članka) ako ti nije postavljeno uz naravno, aktiviran plugin Classic Editor Nadam se da će ti ovo pomoći
ps.pogledaj i htacess fajl jel ti ispravno napisan

1 Like

Koje pluginove imaš? Koja tema? Vidi i developer konzoli od browsera ima li kakvih greški, tamo se može vidjeti što je problem. Ovo kod tebe je wordpress-ov block editor. Bez pluginova i sa default temom ne bi trebalo biti problem. Obično neki plugin radi probleme. A može i tema. Isključi pluginove pa vidi onda, pa ako proradi, onda isključuješ jedan po jedan, pa vidiš.

1 Like

Sad vidim na slici, čini mi se da imaš i Yoast SEO, probaj njega isključiti, on ponekad radi probleme.

1 Like

ma sve sam pokusao, nece pa nece

Možeš li mi reći koje sve elemnte imaš na toj stranici? (Text box, dugmad, image…) Probaj da napravis kopiju te stranice, i na njoj briši razne segmente i probaj da sačuvaš stranicu. Može da bude problem u samo jednom od tih elemenata.

1 Like

ne razumem te bas… 20 karakteraaaa

Šta imaš na toj stranici? Od čega je sastavljena? Vjerovatno imaš nešto teksta, slika… Ako mi uopste govorimo o Visual Composeru :grinning:

1 Like

kad budem na laptopu slikacu, uglavnom tema je kupljena sa themeforest, travel tema…

Odjavi se, očisti browser cache/history. Pirjavi se, sključi sve pluginove, stavi default temu, 2020 ili 2021 i provjeri da li radi, 99,9% će biti u redu. Uključi temu, provjeri da li radi, ako ne radi, do teme je. Ako radi, uključuj pluginove jedan po jedan i kod svakog provjeravaj da li radi.

Ili googlaj “wordpress block editor publishing failed the response is not valid json response”, vidim, ima svakojakih rješenja. Ako želiš koristiti wordpress block editor, dodavanje Classic editora nije rješenje, to je stari editor.

1 Like