Problem sa WP footerom

Dobar dan,

kao prvo sve pohvale za ovu stranicu danas sam proveo sate i sate tražeći odgovor na moj problem i slučajno naletih na vaš Forum.
Nadam se da će mi netko znati pomoći?

Pravim stranicu u WordPressu i koristim temu http://para.llel.us/themes/mingle-wp/
Instalirao Wordpress 3.5 bosanski (jer samo pod tom inačiocom iz nekog razloga tema uredno funkcionira)
Sve je bilo u redu dok nisam instalirao BuddyPress 1.5.3. tada sam dobio grešku:

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/kladarid/public_html/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/bp-core-functions.php on line 143 and defined in /home/kladarid/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 990

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/kladarid/public_html/wp-content/plugins/buddypress/bp-core/bp-core-functions.php on line 1005 and defined in /home/kladarid/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 990

Stranica je fnkcionirala ali se greška pojavila iznad Headera stranice upravo kako napisano.
Nju sam rješio tako što sam u functions.php ubacio:

ini_set( ‘display_errors’, false );
error_reporting( 0 );

Nakon toga je greška nestala i stranica funkcionira normalno osim da sam dobio ispod footera bijelo prazno mjesto. Zanimljiva stvar da footer normalno izgleda na homepage stranici i na BuddyPress stranicama. Samo na stranicama koje sam ja dodao u meni se pojavljuje taj razmak.

Pretpostavljam da je to mjesto gdje segreška pojavljivala iznad headera samo se nekako prebacila ispod footera i ne piše ništa nego je ostalo samo prazno mjesto.

Više sam očajan i probao sam sve moguće varijacije na koje sam naletio po forumima vezano uz takav ili sličan problem i ništa ne pomaže.

Stranicu možete pogledati na www.kladaridonji.com

Nadam se da ću ovdje naći pomoć.

Unaprijed Hvala

Pozdrav,

to nije greska. Naime, footer ti na odredjenim stranicama nije na samom dnu jer ti je content area male visine, pa je footer iznad ruba samog ekrana na takvim stranicama.

Mozes to rijesiti s ovim css-om:

html, body {
height: 100%;
min-height: 100%;
}

#Wrapper {
padding-bottom: 61px;
min-height: 100%;
position: relative;
-webkit-box-sizing: border-box;
-moz-box-sizing: border-box;
box-sizing: border-box;
}

#Bottom {
position: absolute;
left: 0;
right: 0;
bottom: 0;
top: auto;
}
1 Like

Mislim da je izasla beta verzija WP 4.0, a ti radis na 3.5.

Sam si rekao da je problem u temi jer samo funkcionira na toj 3.5 inacici, tako da promijeni temu.

To sto si iskljucio reportanje gresaka na stranici po meni nije u redu.

Ontopic: Kod mene izgleda normalno, nema tog praznog prostora ispod footera.

Hvala a brzom odgovoru Belmin ali onda mi neće raditi BuddyPress. Odnosno radit će ali ću imati problema sa uploadanjem avatara . Već isprobao. Kako rekoh za tu temu mi samo paše 3.5 WP i 1.5.3 BP :frowning: Dali kod tebe izgleda normalno i na ostalim stranicama (osim početne homepage stranice i stranica vezanih uz BuddyPress)? Jer i kod mene izgleda normalno na tim stranicama, samo na stranicama koje sam ja portavio (pogledaj linkove “O nama”, “O Kladarima” itd…) Tu nevalja. A što se tiče promjene teme to klijent nažalost ne želi. Ja bih rado promjenio ali on inzistira na toj temi :frowning:

hvala na odgovoru apazinjan,

a gdje da uvalim taj CSS? Moram priznati da sam početnik u Wordpressu i tim stvarima pa da mi malo objasniš te stvari ako ti nije problem?

Dali u CSS od same teme da uvalim taj kod ili gdje?

http://prntscr.com/45bfwq ili ja ne vidim ili je nesto drugo u pitanju :stuck_out_tongue:

Evo kako kod mene izgleda (Probao i sa Chromom, Firefoxom i IE)

http://www.kladaridonji.com/wp-content/uploads/screenshot.jpg

svugdje isto :frowning: Ochajan sam vishe

Onda ubaci ovaj kod od apazinjana u style.css :smiley:

Ja koristim style od skina. Jer tema ima vishe skinova. Problem je u tome da pojma nemam gdje tamo to da ubacim :frowning: Ima li kakve sahanse da ti dam pristupne podatke za stranicu pa da malo bacish pogled ako ti nije teshko. Bio bih ti neizmjerno zahvalan. A ja chu ovdje chuchat na forumu i chekat odgovor

Mogu pogledati, btw. sta ti je sa sliderom, otisao je skroz u desno.

vidish a kod mene slider izgleda sasvim normalno!!! Sad fakat nisam vishe pametan. Nego kako da ti dobacim pristupne podatke a da nije vidljivo ovdje na forumu. Ima li gdje PP ovdje jer ne vidim to. Texam se regovao vecheras pa nisam josh prouchio gdje shta stoji

Hm hajde uradi Zoom in/out CTRL + + / CTRL + -

Ima PP klikni na moj nick i dobijes opciju, mada nisam siguran da li imas jos tu mogucnost jer si tek registrovan.

Puno ti hvala, fakat ste majstori ovdje. Meni se chini da chu dosta vremena provoditi na ovom forumu. Kud nisam prije naletio na vas. Puno hvala josh jednom i sve najbolje prijatelju i puno hvala apazinjanu na codu!!

Odlogiraj se sa stranice pa onda vidi jel ti pokazuje tu praznu crtu, moguce je da je to ona admin traka stavljena greskom na dno i footer tagovi nisu zatvorenit, tj.nema onog …wp_footer… , meni se to jedanput dogodilo samo na headeru…

Hvala piranja ali problem je sinoć rješen zahvaljujući Belminu i i kodu od apazinjana.
neznam kako zatvoriti topic. Još sam novi na forumu pa neznam gdje što stoji :wink:

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.