Problem sa xml sitemapom

Imam problem sa site mapom: ubacim ja manuelno sitemapu u webmaster tools i nakon nekoliko sati dobijem mail da je sajt indeksiratn i indeksirali se skoro svi postovi nakon toga ja odlucim da to uradim da mi to ide automatski da ne ubacujem sve manuelno posto izbacujem jos postova, procitam ja na netu da je najbolje skinuti plugin yoast seo posto on ima sve te opcije, instaliram ja yoast i podesim ali vec sam imao all on page seo i tu dolazi do problema ako izbrisem ovaj moj plugin all on page seo onda mi se brsu svi tagovi itd. sva podesavanja. Zatim ja izbrisem yoast seo i instaliram plugin google xml sitemap nakon toga odem u webmaster tools i vidim da mi nema vise indeksiranih stranica… Poceo je i google index da mi pada lagano ne znam da li je zbog toga… http://prnt.sc/b90afj

Stavis google xml sitemaps i u webmaster tools prijavis sitemap.xml , sitemap.xml.gz i feed.

Poceo google index da mi pada :confused:

Imaš negdje na netu kako da uradiš prelaz sa all in one seo na yoast da ti ostanu potrebne stvari kada prelaziš sa jednog na drugi

1 Like

Rijesen problem instaliran yoast plugin izbriso sam all on page seo, indeksirane su neke stranice… Hvala svima. Pozdrav.

Super. Sretno dalje…

1 Like