Problem slajder-joomla sajt

Interesira me slijedece, imam problem na Joomla sajtu. Naime o cemu se radi, imam modul za listanje vijesti (slider) Lof ArticlesSlideShow Module i modul za listanje tvitova (tAutson Flying Tweets) ali kada oba rade odnosno kad ukljucim/iskljucim na modulu za tvitove jquery onda slajder ne lista vijesti vec samo okrece se onaj krug, jel moguce da netko zna kako to funkcionira ili sto treba uradiit ?

Znaci da pojasnim, ako ukljucim slajder za vijesti i ovaj za tvitove (isto slajda tvitove) nece da radi slajder za vijesti, a nezavisni su moduli (instalisani odvojeno) nemaju nikakve veze a eto na neki nacin “smetaju” jedan drugom pri radu, pa bi volio kad bi netko mogao da mi kaze sta se radi u tim situacijam, ili je imao slicnih problema.

BUMP

Jquery conflict, posto nisi ostavio link stranice onda najlakse da skines ovaj plugin i uzivas :slight_smile:

Hvala za plugin, ali meni i dalje ne pokazuje jedan modul, ovaj za tvitove (fly-ing tvits). A podesio sam plugin kako treba i na sve mogue nacine, mozete li mi reci sta bi mogao biti problem ?

A da stavis link stranice?

Eto na pp, jos jednom zaista hvala !

Sve sredjeno, javne pohvale clanu zero1 ! Moderator moze da “zatvori” ovu temu.