Problemi s forumom

Prvo da se kazem da sam novi ovdje i da vam pohvalim portal i forum, odlican je!

Sad moj problem… podigo sam na server forum (phpbb3), instaliro sam ga, stavio mu drugi template, promjeno jezik,itd… ali ne mogu da pravim kategorije foruma, odnosno ja u administrativnom kontrolnom panelu kao pravim to, ali se nista ne vidi van administrativnog panela…
Ukratko, kada otvorim stranicu foruma, bilo sta da kliknem (registracija, trazilica, pocetna, itd) uvijek mi napise Forum je trenutno nedostupan. Jedino mi je omoguceno da kliknem na “Prijava” i tu se logiram kao admin i mogu uci u administrativni kontrol panel.

Ima li pomoci? gdje treba da idem u postavke da mi forum postane dostupan?

Unaprijed hvala na odgovorima…

Ako su poslali trebalo bi odma stici !

Prijatelju, nisi me razumio…
znaci uploadovo sam instalaciju foruma phpbb3, instaliro sam forum phpbb3, mogu se logirat na forum kao admin i cackat po opcijama. ali kad nisam logiran kao admin vidim normalno forum i kada nesto kliknem (sem login) napise mi natpis Forum je trenutno nedostupan

Uglavnom sta trebam uradit da taj moj jadni forum postane “dostupan”, da postane kao i svi ostali?

Joj brate ja sam mislio ovo na drugu temu napisativezanu za onu fortumo ali slucajno sam ovdje soory

Dopustenja moras postavit na forum, ne vidis kategorije i forume ako nisi dopustenja stavio

admin panel-dopustenja-forumska dopuštenja i tamo namjestis koja grupa ima kakvo dopustenje