Problemi s Wordpressom

Kad god nesto uredjujem u wp uvijek mi izbaci da li ste sigurni da ovo zelite? i sve mi vrati kako je prije bilo. I kad dodajem neku temu (23mb) izbaci da je veza pukla. I kad nesto mjenjam, po 5 puta mi izbaci da se ponovo ulogujem. Ili kad radim sa nekim dodatcima osnovne stvari, izbaci mi da nemam pristup ovim podacima. Znate li rjesenje bar za neke probleme?

Jeli neki besplatan hosting?

Ne, jos je ssd…

23 mb za temu to je dosta mb ali, hmm hmm… moguće da je php limit postavljen.

A ono drugokada te pita jeste li sigurni da zelite izaci obično pita ako se ne stisne “publish” ili “update”.

nije to, kada kliknem na update onda mi se otvori potpuno nova stranica gdje pise da li ste sigurni da zelite uraditi ovo, ali nigdje nema dugme za jesam. Cak prije sam izbrisao sliku direktno sa diska preko cpanela i on je opet prikazuje

imas neki cashing plugin? ili sl.? probao drugi browser?

imam sad jedan plugin za cash, ali to se desavalo i prije nego sto sam ga stavio. Sve probao. A sto je najzanimljivije, kada uradim neku promjenu i izbaci mi taj ekran vrati se sve na staro, a nakon nekoliko sati se tek ucita ta promjena koju sam uradio

Koristiš besplatnu temu i koju? Ili je u pitanju neka “nulled” verzija pa zato imaš probleme.