Procjena vrijednosti posla

Koliko bi trebao naplatit da dovedem Waterproof digital camera sa 27 pozicije na prvu stranu gugla za termin waterproof digital camera?

Razlika izmeđe sadašnje godišnje zarade i kada bude na prvom mjestu?

možda cijenu kalkulirat na način da razmišljaš koliko bi trebalo platit googleu da bude na toj poziciji?
btw ja jesam pesimist, al mislim da nećeš uspjet s time doć na prvu stranicu

Ma znam ja da se može tako napravit cijena da se vidi prema zaradi, ali kako ja da procijenim to jer ne radim za sebe pa nemam cifre.

A kako da provjerim koliko bi mopao platit guglu?

a reci onda neku cijenu pro bono, nekih 10 eura da pokrije troškove interneta, tu se hvali na forumu da si uspio i bit će još posla :wink:

Ma daj ne zajebaji, ja neću naplatit dok ne dođe na prvu stranu, ali me interesu cijena otprilike. Ako ne uspijem on je dobio beklinkove, ja izgubio vrijeme i nikom ništa. Neću uzet pare pa ništa ne radit, neću uzet pare ako ne odradim dogovoreno, neću da se falim uprazno. Možda nema šanse da dođe taj sajt do prve strane, ali ja ću radit da dođe.

Plaćeni oglas na googlu

Provjeri backlinkove konkurencija, pa procjeni koliko je posla da ti dođeš to tog broja i kvalitete linkova, Znači vidi koliko ti vremena treba za to, odredi cijenu sata rada i to je to.

mada ti ja predlažem da odustaneš, mislim da nisi svijestan koliko te posla zapravo čeka ako želiš na pravu stranicu

Prema konkurenciji na prvoj strani preporucio bih ti da odustanes od tog keyworda i pocinjes trazit drugi…

to i ja napisao, al s druge strane ako uspije, moći će nam svima govorit kako nemamo pojma :slight_smile:

Ma hoče, doći će on na prvu poziciju, samo je pitanje koliko će se zadržati :mini: