Procjena web sajta

Zamolis @mitok da ti procjeni domenu :slight_smile:

Buduci je zarada 7 dana, a site se prodaje 20x mjesecno onda je jako tesko odrediti cijenu.

Site bi spadao u kategoriju potencijala, a 6000 eura za potencijalni site je jako puno.

I jos treba uzet u obzir vrstu sitea i vrstu zarade, copy/paste i ovisnost o facebooku je prilicno riskantno.
Da je site tu 20 mjeseci i ima mjesecno zaradu 3000$ onda je bez problema odrediti koliko vrijedi jer vrijedi 60 000$ i dobio bi odmah za njega ponudu od 50000$.

Ovako je sama vrijednost sitea upitna.

1 Like

To nije ni u rangu potencijala .Niko normalan ne bi davao ponudu ne za 6000$ vec ni za 1000$ za sajt koji generise zaradu 7 dana.
Nema sta da se odredjuje, jer nema nista da se odredjuje, covek ima sajt 16 meseci, a zaradjuje 7 dana. Ti ovo ne mozes ni da podelis, jer ako podelis, ulazi ti ova zarada od 7 dana, i to i sa podelom od 6 meseci ili 12, opet deluje kao taj “potencijalni sajt” a ustvari to nije , vec je mozda neka razmena, skupo placene reklame na milionskim tudjim stranama ili placeni fb oglasi.

Njegov posao i sajt nije " potencijalni" vec je cudnovatost,incident, a cela prica autora, odnos prema temi i sagovornicima je mutna.

1 Like

Ovih 16 mjeseci sam koristio adsense, u tih 16 mjeseci na adsenseu sam zaradio oko 13.000 eura. eto moze li se sad procjenuti, ovih 7 dana je kako sam se prebacio na IA

1 Like

koliko dugo imas fb stranicu sa koje si dovlacio posjete?

Ako je koliko toliko stabilna zarada zadnjih pola godine vrijedi toliko para sigurno, a nekom i vise. Ako je vecinski BiH traffic zainteresovan sam za kupovinu bannera na sajtu ili na nekom drugom sajtu ukoliko imate u ponudi slobodnu poziciju za banner. Vazi i za ostale forumase ko ima dosta BiH posjeta neka se javi u privatnoj poruci za dogovor.

imam al je sadrzaj nelegalan ne znam koliko te zanima :smiley:

Druze sve je pokrenuto zajedno. Stranica kupljena ovdje preko foruma i polako portal podignut i ostalo

Vecinom iz bih. Pisi u pp

ja sam odgovorio na komentar od eAffiliate