PRODAJA: 2 adult eng sajta

http://goo.gl/A2yxi1
http://goo.gl/qDVh0X

dizajn i skripte su custom…traffic je oko 200-300 uniq dnevno
banneri za zaradu nisu postavljeni, zbog toga nema niti zarade…

videosi se sami skupljaju…uz mali rad sajtovi bi se lako mogli dici na zavidnu razinu

zbog rada na drugim projektima…isti su na prodaju ili zamjenu za razno

Cijena ? (20 znakova)

primam ponude…

sama izrada skripta me koštala oko 4000 kn

Sumljam da ces dobiti i dio para za takvu stranicu ima dosta template i bolji od tvoje stranice s seo integriranim i svime u sebi za 50$ :frowning:

lol … ajde mi pokaži takav sajt koji košta 50$ da je izrastao u veći sajt i oba ti dam gratis…

tu govorimo samo o tvojoj cijeni skripte koju sigurno ces uracunati u cijenu sajta :wink:
200-300 posjeta adult niche je tebi veći sajt?
To bez problema za 3 dana postignem za adult sajt barem 5000 posjeta mozes reci da je solidan sajt.

ajde calm down…ti za 3 dana postignes? lol , spammom???

dignem i ja sajt trejdom na 50k dnevno…samo što sada prodajem kako je

bez ikakvog rada i išta…samo uniq custom skripte i dizjan… stoga mi nemoj to pričati o 50 $ jer ocito neznas sta pricas

Pa ajde prvo kazi cijenu te stranice pa da ti mogu konkretan odgovor dati mozda si i u pravu.

ne tražim tvoj odgovor niti blagoslov… a ocito vidim da nisi ni kupac

Zavisi koja je cijena ako je isplatljvo kupac sam

Siguran sam da necu prodat sajtove ispod 3500kn oba. Jer svatko tko kuži može razumjeti i zna koliko vrijedi custom dizajn i skripta.

Komentari tipa 50$ me ne zanimaju. Jer kvaliteta je kvaliteta i predispozicija za velik sajt, šta se ne moze sa ovim sranjima od 50$.

Neki ljudi previše govore, a ništa nikad napravili nisu.

moze link oba sajt na pm?Koliko su stare domene?Jesi istrazio malo trziste i to preko kojih kw si mislio dovuci posjetu i to?
Uglavnom sajt je kodiran od nule?Kakav admin panel i to ima?Jeli seo friendly linkovi i to?
mozes i na pm odgovoriti

@rootkezza - preporucam da obustavis bilo kakvu raspravu sa @svijetigre . Neznam koliko si upucen no to ti je lik imena Alek iz istre … trolla gluposti, nudi prodaje … nikad nista ne realizira. Barem 30 ljudi s ovog foruma ce potvrditi navode :smiley:

1 Like

Mene je tebe iskreno zao, jer si dao toliki novac na tu skriptu, a jos mi je zalije sto nista nisi naucio na svojim greskama, vec ih jos i branis. Imas gotove takve skripte od 50-120$, , Tvoj sajt ne vredi vise od 150-200$, a ti i dalje budi ucauren u svoju ljusturu laznog sveznanja i daleko ces dogurati.

“uz mali rad sajtovi bi se lako mogli dici na zavidnu razinu”

Da, ovo je klasicna recenica internet Trotera, koji misle da sa njom obasjavaju svoje mezimce koje eto moraju da prodaju.

3 Likeova

Izvini što upadam na temu, ali više od 50$ ti ja sigurno ne bi dao, znaš zašto druže?
Imaš veoma dobro odrađenu skriptu pod nazivom phpvibe, koja je inače namijenjena za YouTube, ali postoji plugin za tu skriptu koji pretvara cijeli cms u Adult stranicu, a sami dizajn tog cms-a, je mnogo, i više puta bolji od tvog, a skripta košta 70 eura, a usput skripta je složena da bude video zajednica, a i socijalna mreža, znači imaš sve u jednom.
I ja sad ne vidim logike, kako ovako kompleksniji sajt može biti jeftiniji od tvog projekta, a stvarno skripta/cms pruža sve što poželiš, i uz malo modifikacije, možeš ostvariti veoma dobar projekat. Uglavnom sa srećom ti…

ne razumijem šta komentiraju ljudi koji blage nemaju…

sajtovi se ne prodaju više…sam cu ih dici…ne isplati mi se raspravljat sa budalama

niti se prepirat sa pametnjakovićima koji nisu damn nista zaradili sa adult sajtovima

moze lock i delete

@apazinjan ili @steelmaiden

rootkezza,

duzan sam ti detaljniji odgovor. Ti kada u offline svetu gradis kucu, i ulozis u nju 100.000e, ubacis najnoviji mermer, italijanske plocice… Ta kuca ima vrednost. Komsija koji je napravio kucu od cigala, njegova kuca ima manju vrednost, mada je upotreba ista, oboje zivite pod krovom ,imate kucu.

Ali, ako ti jednog dana odlucis da prodas svoju velelepnu kucu od mermera, ti mozes povratiti ulozeno, jer ona ima vrednost, naci ces kupca kome to treba i ko je spreman da plati za kvalitet.

U digitalnom svetu, malo je drugacije. Ti si napravio custom skriptu, za cms koji nije skalabilan. Custom skripte se prave za projekte gde ce se baza siriti i zato je custom resenje najbolje. To znaju odlicno oni koji su od wordpressa hteli da naprave socijalne mreze sa milion opcija, i na kraju shvatili da je baza losa i posle su sve pravili ponovo.

Uglavnom, custom resenje za tube sajt je totalno van pameti, prvo, jer postoji bar 10 fenomenalnih skripti koje kostaju do 100$, a drugo, ne postoji potreba za sirenjem projekta .

Ti si mogao da spucas u skriptu i 5000$, to je tvoj problem i nisi imao potrebe navoditi takav detalj u oglasu, jer delujes kao pocetnik amater koji pokusava da deluje kao profesionalac i koji zeli da povrati svoje suludo ulozene novce…

2 Likeova

Potpuno se slazem sa @freemind

Evo ja sam spreman platiti 24mj zaradu ;D