Prodaja croportala?

Evo cuo sam da se prodaje croportal.net i da su u velikim dugovima da li je istina ili ne neznam … da li netko ima neke informacije

da se prodaje moguce je a da su u velikim dugovima sumnjam

Ne znam kako mogu biti u dugovima, to je forum i digg skripta, sajt ne zahtjeva više od 2 radnika!

gle ja sam cuo to vjerovatno je dezimformacija ali me nebi zacudilo da se prodaje … mozda nam se Kristijan javi pa nam nesto vise kaze …

Sigurno će ti reć.

Bit će da se radi o firmi koja je vlasnik croportala,nije problem u samom portalu

evo sad malo gledam pa mi je cudno da su adsense reklame na svaka dva klika razmaka samo mi to i upada u oci …

A evo kako su poceli pogledajte autor sajta je naišao na kritike, optužbe, govorili su mu da je sajt citiram: “smeće, kopija,” a eto tip je uspio napraviti poznat portal kojeg je kasnije prodao Adriji …
To je samo dokaz da treba vjerovati u svoju ideju bez obzira na kritike drugih, valjda je takav naš mentalitet, ne volimo da netko uspije.

I meni je cudno sto imaju puno adsense reklama , očito žele da iscijede što više novca iz portala na uštrb izgleda.

[quote=“mago”]A evo kako su poceli pogledajte autor sajta je naišao na kritike, optužbe, govorili su mu da je sajt citiram: “smeće, kopija,” a eto tip je uspio napraviti poznat portal kojeg je kasnije prodao Adriji …
To je samo dokaz da treba vjerovati u svoju ideju bez obzira na kritike drugih, valjda je takav naš mentalitet, ne volimo da netko uspije.

I meni je cudno sto imaju puno adsense reklama , očito žele da iscijede što više novca iz portala na uštrb izgleda.[/quote]
O čemu ti pričaš? Tip nije napravio poznati portal. Instalirao je vbulletin. Svima nam je poznato na kakvom sadržaju je prikupio hrpu korisnika. Prodao je domenu sa gomilom korisnika tvrtki adria media koja je kasnije napravila ovo što danas vidiš… Sve što je bilo prije nema veze sa ovime danas…

Meni nije poznato. Želim znati :varenizec

… ?

Čuj svako ima svoj način da privuče posjetitelje, pa tako i oni,nebi se registrirali i vraćali da im se nije svidjelo tamo, i ja sam nekada davno dolazio tamo,sada sam isto registriran na “novom” croportalu i član sam već nekoliko godina"

[quote=“HYperLinK”]Meni nije poznato. Želim znati :varenizec

… ?[/quote]

Nisi nikad cuo za “croportal žene”? :wink:

daleko od toga napraio je dobar posao kad je prodao croportal a jos je ostao i admin …

samo su me zacudili ovako puno adsensa to mi neprilici na croportal nikad ga takvog nisam vidio

a sto se tice nasih ljudi ovjdje ti nitko nevoli (opcenito) da netko uspije sa nekom stranicom / forumom / blogom ili nilo cime odma ga popljuju nevalja ti to nevalja ti ono i covjek padne u depru pa se zapita zar meni stvarno to toliko nevalja?

takav narod sta ces …

[quote=“Zyex”]
a sto se tice nasih ljudi ovjdje ti nitko nevoli (opcenito) da netko uspije sa nekom stranicom / forumom / blogom ili nilo cime odma ga popljuju nevalja ti to nevalja ti ono i covjek padne u depru pa se zapita zar meni stvarno to toliko nevalja?

takav narod sta ces …[/quote]

S ovim bih se složio, jedino bi umijesto nitko napisao većina :slight_smile: Žalosno je to…

[quote=“Zyex”]daleko od toga napraio je dobar posao kad je prodao croportal a jos je ostao i admin …

samo su me zacudili ovako puno adsensa to mi neprilici na croportal nikad ga takvog nisam vidio

a sto se tice nasih ljudi ovjdje ti nitko nevoli (opcenito) da netko uspije sa nekom stranicom / forumom / blogom ili nilo cime odma ga popljuju nevalja ti to nevalja ti ono i covjek padne u depru pa se zapita zar meni stvarno to toliko nevalja?

takav narod sta ces …[/quote]
Da se razumijemo, nisam zavidan nikome i ničemu. Samo ne volim da se ljudi zavaravaju, da se nekome pripisuju zasluge koje mu ne pripadaju itd…
Nije upitno da je Kristijan sklopio odličan posao… Međutim, o načinu kojim je došao do toga moglo bi se raspravljati…

Samo sam htio reći da nije Kristijan napravio današnji croportal. Vjerujem da je lakše postići ovo što danas vidimo kad iza sebe imaš tvrtku sa budžetom i timom ljudi kakav ima tvrtka Adria Media…

Što se Kristijana tice, imao sam prilike vidjeti kakav je čovjek. Vjeruj da mu ni na čemu nisam zavidan. Doduše, to je bilo pred mnogo godina, nadam se da se od tada mnogo toga promijenilo.

Osobno sam bio vrlo ugodno iznenađen kad sam čuo da je croportal prodan. Želim im puno sreće :wink:

@mrcina
da da, bolje tako :slight_smile: Mislim da na ovom forumu čak postoji user sa nadimkom “nitko”? :slight_smile:

@ junior
Hehe, stvarno ima netko ko se zove “nitko:smiley: