Prodaja: yt kanal

Ma slobodno komentirajte oglas, ja nemam nista protiv toga - samo me smeta idiotski stav koji pojedini od vas zauzimaju, a potpuno nepotrebno i po meni potpuno debilno

.[quote=“AMG, post:10, topic:36102”]
Tvoj oglas za prodaju glasi ovako: Prodajem auto, ima 4 gume, nije nista vise bitno, eto posaljite ponude…wtf???
[/quote]

nije istina da glasi tako - dao sam sve relevantne podatke osim linka - naravno naveo sam da svi koji ozbiljno su zainteresirani mogu poslati poruku na PM i dobiti link (kao što je 5-6 ljudi i zatražilo i mislim da sam svima i poslao). - kada se dobije link praktički se sve relevantne informacije dobiju. Mogao si i ti zatražiti i tebi bi poslao.

Nisam se ja uvrijedio na ponudu od 15 dolara jer sam i napisao da kanal nije nikakva zurba za prodaju. Možete se vi isčuđavati koliko hoćete ali vrijedi više od 15 ili 20 dolara. Ja ne znam čime se vi tu svi bavite, ali vidim da ste uvijek sve spremni popljuvati a nikada nista konkretno nikome ne savjetujete i pomažete. Samo nagađate i pljujete.

Malo spustite loptu, meni ne smeta komentiranje oglasa, niti da svatko ponudi koliko želi, ali ipak 15 dolara za nesto sto bez ikakvih problema zaradi 15-30 dolara mjesečno (a da se skoro nista ne dira) je glupost.

Nije istina da ne možeš dobiti ban ako imas novi kanal i radis sve po propisima. Nebi htio da to iskusiš ali ja jesam - jer yt je bas briga kada dođe do spora, možeš se žaliti ali odgovori koje dobivaš su automatski reply. Ne kazem uvijek i ne kazem svima, ali eto meni se dogodilo iz prve ruke. I ništa eto ban, a stariji kanali stavim na njih i što se ne smije i jako teško dobivaju ban. Također zašto onda mislis da su prazni kanali prije 2011 po 20ak dolara se prodaju, a ovi novi po dolar dva? Zapitaj se.

Zasto nisi ovako napisao?
Prodajem youtube kanal, 1000 pretplatnika.
Zarada 15-30$/mjesecno autopilot, prodaje se za 6x mjesecnu zaradu (bezveze sam ispalio) i gotovo. Cudis se na ove ponude, kakav oglas takve i ponude.

Zato jer je to napisano!

  • broj pretplatnika i pregleda do sada
  • trenutni broj pregleda dnevno cca (a na tisuću pregleda znamo svi koji se time bavimo da je od 0,4 - 2-3$)
  • što nas dovodi do nekih 20-30$ mjesečno (ali zar je to uopće bitno) jer sada se nitko tim kanalom ne bavi, tako da je nebitno, i zarada koja je trenutno nije previše bitna može to puno bolje, ako bilo tko nesto novo uploda.
  • nemam neku cijenu za koju ga prodajem, samo ako dođe zanimljiva ponuda. ako ne dođe neka stoji, meni sada ne stoji na glavi niti smeta.

osim tih podataka, sam naveo i još dodatnih podataka te za dodatne informacije uputio zainteresirane na PM.

Ne vidim u čemu je rpoblem pitati na PM ako te nešto dodatno interesira.

Ponuda od 15 dolara je naravno smješna, a ekipa koja kaže da je to realna cijena je još smješnija.

A ovaj oglas neka bude ogledan primjer kako se na ovom forumu zapravo nalazi i određena količina debila (nebi da vrijeđam, ali jbg dečki takvi ispadate) koja valjda ne poznaje osnove socijalnog ponašanja, pa prije nego pita, provjeri ili nešto napada. Čovjek je ponudio svoju cifru, meni je ta cifra smiješna. Mogao ju je ponuditi i na PM, ja bi mu isto rekao da je smiješna i zahvalio se na ponudi. On ju je ponudio javno iako je bilo ja mislim komunikacije preko PM-a jer je morao dobiti link. Niti se ljutim na tu ponudu niti ju smatram ozbiljnom, meni je kao sto sam napisao smiješna. Smetaju me komentari ekipe koja komentira oglas za koji uopće ne da nije zainteresirana nego očito nemaju pojma o čemu pričaju.

Jedini koji je ispao smijesan si ti sa oglasom koji nije potpun i sa komentarom na ponudu od 15$.

Eto iz zadnjeg posta se vidi da ne znas da li bi piskio ili kakio, kad se odlucis javi nam.

Još mi samo molim te ponovi koja tebi informacija fali u oglasu - niti te oglas zanima, niti išta, ali bitno da si se sa debilnim komentarom javio - svaka čast. A 15$ je smiješna cifra i samo za nasmijati se. Legitimno je čovjek pokušao, sve 5, mene je nasmijao.

Nije mi jasno kazes 1000 pregleda dnevno a prosjecno ti je 0,17 na 1000 , a napiso mjesecno da zaradi 15- 20

Nas nisu nasmijali tvoji postovi. :frowning:
Dobio si već službeni “ukor”, a i ovako te upozoravam da malo pomnije biraš riječi i budeš kulturniji te ne vrijeđaš nikoga.
Hvala tebi na razumijevanju (nadam se), a ostalim Forumašima na strpljenju. :blush:

heheh pa ne znam u cemu je problem. Ja sam samo iznio ponudu ne znam cemu daljna rasprava. kazes odbijas ili prihvacas ili se javis pa se dogovaramo. kako nitko drugi prije mene nije nista ponudio barem ne javno, ja sam iznio svoju neku okvirnu ponudu. Uopce nisam nista komentirao ne znam zasto si me napao ili smatro smijesnim. Ovo je trziste i ja sam samo iznio cifru. Niti sam sta komentirao niti ista. Meni taj kanal ne vrijedi vise od 20. tebi vrijedi sigurno jedno 500 dolara. sto ja razumijem. S obzirom da nisi stavio nikakvu cijenu nego si rekao da cujes ponude, eto ja sam svoje ponudio i eto :smiley:

Molim ljude da ubuduce stave neku cijenu okvirnu jer na kraju ispada da sam ja smijesan ili netko drugi koji nude da kupe a ustvari su smijesni oni koji prodaju…

Dajem ti 2 kanala jedan od 2,600 suab videozapisi o risani,drugi kanal ima 406 suba i 91k pregleda?9,89 eura?

Dajem ti 2 kanala 1 ima 2,600 suba,nema videozapisa(obrisani),Drugi yt kanal ima 406 suba i 91 k pregleda,prvi kanal je pozevan sa addsensom

Koju cijenu ti predlazes drug? Zainteresovan sam za kupovinu!