Prodajem 2 news sajta sa FB stranicama

Prodajem dva web sajta.Na jednom sajtu ima Google Adsense spojen na drugom nema, uz web idu i 4 Facebook stranice sa istim imenom kao web.Jedna stranica ima 31 K druga 26 K treca 16 K i cetvrta 14K Sve stranice sam ja pravio od nule na svim stranicama su pravi pratioci bez ikakvih spajanja i kupovanja laznih pratioca.
Ja sam koristio jedan sajt ovaj bez adsensa na njemu sam radio sa MGID reklamama i prosjecna mjesecna zarada je 400- 1500$ ovisni koliko ko radi prosli mjesec je npr bila 650$ ovaj je 450$ jer uglavnom je tema estrada zadruga vijesti u principu prolazi sve sto vole ljudi da citaju :smiley: Dok ovaj drugi sa adsensom nisam koristio nego sam iznajmljivao drugaru tako da ne znam koliko bi bila zarada sa adsensom ali sigurno dosta veca od MGID. Mjesecni pregledi idu od 600 hiljada do 4-5 miliona
prosli mjesec je bilo skoro 2 miliona Cijena je 7000 Eura.Ako nekog zanima moze da se javi

Može info o kojim se sajtovima radi i da li možeš saznati prosječnu zaradu na adsensu za taj jedan web?

Ja sam zainteresovan za te 4 Facebook stranice bez sajtova. Imaju ukupno 87 000 pratioca, s’ obzirom da znam tačno o kojim stranicama se radi, nudim za njih 1500 eura. Lično preuzimanje gde god vama to odgovara.

Zarada na adsensu ovisi o tome koliko radite,na MGID bude i do 50 $ sto znaci da bi na adsensu trebala biti dosta veca jer bolje placaju

Ne bi hvala malo je to ne isplati mi se

Mjesecni pregledi od 600k do 4/5 miliona sa 31k 26k 16k i 14k fb stranicama hahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahhaahhahahahahahahaha

Postoji Analitika crno na bijelo ona ne laze, i nije ovo 2015 kada je broj lajkova bio najbitniji za posjecenost.Vidi se da se ne razumujes u drustvene mreze i u web sajtove kad se malo edukujes mozes pricati samnom Bego

Što je tu čudno? Očito si novi.

Budimo realni 20m ljudi na nasem govornom podruciju, ja znam meni na USA stranicama prokine pa bude milion pregleda za par dana. Ali ceo svet je u pitanju kad radis englesko govorno podrucije. Moguce da ti je otislo nesto viral, a da je to stabilno ti ga prodavao ne bi.

Vidi kako je lepo kad ti Australija i UK grmi pa ti


rpm 4, 5.

10 godina radim ovaj posao. Noobs

A ipak si na nivou treceg razreda sa ovakvim pisanjem…

4 Likeova

Dam ti 200e za te tvoje stranice, ne vrede vise ahhahahahahah

Znam da bi volio da imas malo jace stranice i da zaradjujes vise od 1-2 Eura dnevno haha uci i samo uci nadoces mlad si decko sto se kaze zelen