Prodajem Bitcoin

Na jednom walletu imam oko 0.075 BTC i želim to počistiti.

Nakon provizije za slanje kupcu sjeda na njegov wallet 0.0745 BTC. Taj iznos prodajem za $47

U ovom trenu je cijena za 1 BTC na burzi BTC-e $675, dakle iznos koji prodajem realno vrijedi $50.28 i može se odmah prodati za toliko na burzi. Ja bih htio nešto malo na Skrill pa zato nudim ovdje BTC.

Trenutno je trend rasta BTC pa je za očekivati da će u kratkom roku vrijednost još porasti.

Znači, prodajem 0.0745 BTC za $47. Plaćanje idealno na Skrill, ali ako vam to baš nikako ne odgovara može i na Payoneer ili bankovni kunski račun.

BTC ljudi najčešće kupuju tako da preko banke šalju novac na BTC burzu i to obično potraje bar dva dana kad su u pitanju popularnije burze. Kad netko prodaje uz ovako jednostavno plaćanje i instantnu transakciju običaj je da se prodaje za 10% iznad cijene na burzii. Ja dajem čak i malo ispod cijene.

Ne šaljem prvi i kome to ne odgovara neka se ne javlja. Godinama sam na forumu i neću promijeniti odluku da ne šaljem prvi.

Dakle 0.0745 BTC za $47, idealno na Skrill.

Ako je netko zainteresiran molim da se javi na privat. Hvala

Trenutno je 1 BTC $681.98 na BTC-e burzi. Ja prodajem 0.0745 BTC (toliko dobijete na wallet nakon provizije).

Spuštam cijenu na $45 i preferiram uplatu na Skrill u ovom slučaju. U ovoj transakciji imate odmah u startu $6 plusa, uz to što bi drugi tražili vjerojatno čak i 10% više nego što je cijena na burzi.

Hoću počistiti taj wallet i zato ovaj oglas. Ako se nitko ne javi kroz dan-dva zatvaram oglas.

Na forumu sam već najmanje 7-8 godina i zato nemam namjeru slati prvi.

Ako je netko zainteresiran neka se javi na privat. Hvala

Više ne prodajem. Molim moderatore brisanje cijelog oglasa. Hvala