* Prodajem (DATING) sajt za upoznavanje

Prodajem sajt za upoznavanje i druzenje

Prodajem dating sajt. (uglavnom posjeta iz Srbije) - posjeta je stabilna sa googla i direktno,
posjeta oko 500/dan,
zarada oko 0,20€ na dan - možda sa boljom pozicijom reklama bila bi i bolja zarada, prosudite sami.

  • Sa sajtom dolazi i njegova facebook stranica.
    Domena istice 01.10.2017.
    Do danas ima 2614 registrovanih korisnika i svaki dan raste… (nisu umjetni).

Iskreno ja tu slabo nesto radim. samo udjem da vidim da li ima spamera i ako ima banujem ga, drugog posla nema.

sajt je www.dodirnime.net
skripta nije nulled verzija. Trošak sajta je hosting.
Tražim 999 kuna.

Za vise informacija pitaj privatnom porukom!
Molim da se jave samo ozbiljno zainteresirani kupci.

Stavio si da je sajt ? a na na pol slika se vidi domena :smiley:

Oprosti Dooki, to sam ja editirao jer mi je link davao neku grešku, a bio je spamerski podešen da redirektira… ne znam zašto to radite, pogotovo ako prodajete domenu? :frowning: Molim vas da ubuduće napišete ime domene, bez redirekta ikakvog.

Ja sam mu poslao poruku da mi se javi koja mu je domena, nisam pregledavao slike.
Link na site je gore. :slight_smile:

Nadopuna:

Sajt se pokrece na Wordpres platformi te posjeduje licencu od SeventhQueen. Naravno za sve buduce updejte ste ukljuceni…

Postoji moducnost da se naplacuje registracija i jos mnogo toga… detaljnije o temi pogledajte ovdje:

P.S.
Za vise informacija pitaj privatnom porukom…

Kako si dovukao korisnike. Za muške nije problem ali ženske su sve neke fine, kao neće niti jedna na te stranice :slight_smile:

Evo napisat cu u kratko povijet sajta…
Prije dvije godine kupio sam taj sajt od kolege sa ovog foruma.
Na sajtu je bilo nesto malo manje od 2000 korisnika.

Taj prvi sajt je bio u Nulled skripti SkaDate, ta skripta nije u wordpressu platformi.

Na sajtu je bilo 25,87% žena i 72,14% muškaraca, 1,83% para i 0,16% grupa

Prije nego sam kupio licencu za SweetDate skriptu (koja radi na Wordpresu), poslao sam svim korisnicima mail da ce sajt biti neko vrije ofline zbog prelaska na novu verziju te sam ih zamolio da se ponovno ulogiraju (da naprave novi account).

Taj mail sam poslao u dva navrate (prije i nakon izmjene) te je odaziv bio odlican…
oko 1200 korisnika je napravilo ponovno account…
Account se ne može napraviti na lažni mail jer skripta šalje povratni mail za potvrdu…

@osamabinmladen kažeš da su žene neke fine :slight_smile: neznam koliko su fine… vjerojatno ih ima i s laznim slikama (pretpostavljam, to neznam) ali znam da ima i par cura koje zarađuju preko tog sajta… Šalju gole slike uz nadoplatu za bonove za mobitel… i hvala ima na tome :slight_smile:

Bilo bi bolje da ih baniraš umjesto da im zahvaljuješ. :frowning:
Takve što šalju “gole slike uz nadoplatu za bonove za mobitel” naravno niti su slike njihove štoviše, najčešće nisu niti ženskog spola. :blush:

Hvala ti na ovom opisu gore vezeno za site. Mislim da čak i na cPanelu ima par free skripti za dating siteove? Jeli to što valja?

10minutemail.com, provjereno radi jer sam ga koristio da vidim unutar o kakvom sajtu je riječ.

Golisave slike šalju na privat, a i ima “ponudu” da se skida preko skypa… nadam se da nema muda hehehe
Ja joj nisam platio pa neznam… necu je banirat jer te slike nisu javne…
Potrazit cu njen profil pa ti pošaljem na privat… da ju ne reklamiram javno.

Nisam isprobao druge skripte, pogledat cu malo za to u cpanelu, mada cesto ono sta je free i nije neka sreca

Zahvaljujem na odgovoru, no;

Ne, nemoj, he he :smile: nema potrebe za tim. :blush:

ali treba je stvarno dobra :slight_smile:

Da uhvatimo nekoga da ovdje na Forumu šalje svoje “gole slike” odmah bi ga (člana) banirali. :smile: :smile:

A da li bi JU banirali?

Bole, znam da si ti ozbiljan i čovjek u braku, ne padaš na te gluposti. :blush:
Nemojmo više u Offtopic (mada ovo i ne odmaže prodaji).

1 Like

posalji je meni :stuck_out_tongue: mislim profil :stuck_out_tongue:

I meni, dvije za van! :joy::dancing_women:

To su mi nećakinje prijatelju, ali moran se složit s tobom da san ozbiljan :slight_smile: :smiley:

1 Like

Pozdrav ekipa,

spuštam cijenu na 100€

tko prvi njegov sajt…
(domena, sajt, facebook account)

pozz

možda je bitno napomenuti da je danas skripta nadograđena na zadnju verziju…

Moguca i zamjena sajtova za neki sajt ili blog iz niše:

Prehrana, zdravlje, ljecenje, fitnes, Adult… :slight_smile:
(ako se dogovorimo, može zamjena i uz moju ili vašu nadoplatu)