Prodajem: dva domena [vesti]

Na prodaju su dva domena.

najnovijevijesti.org
Ukupna starost domena: 6 godina
Broj mesecnih pretraga: 246,000


vestidana.net
Ukupna starost domena: 6 godina
Broj mesecnih pretraga: 301,000


Mozete mi se javiti preko poruka.

Zaboravio sam da dodam jos par slika. Estibot podaci(ne oslanjam se na ovo, ali je tu da pomogne u proceni):

Brate nije da ti sabotiram prodaju ali kakve veze ima potražnja pojma sa vrijednosti domene.
To je kao da ja prodajem domenu facebookxhxhxhxhx.com i napišem broj mjesečnih pretraga 20 000 000 000. Je ako prestignem Facebook na prvom mjestu.

@IKI po ovome klix.ba vrijedi 44.000$ pitaj ih mozda ti prodaju.

Ja se ispričavam ali morao sam u offtopic. @Mia1 da li si ti žensko ili muško jer jednom pišeš u muškom a jednom u ženskom rodu pa više sam se pogubio kada čitam tvoje postove. :slight_smile: Ne zamjeri :slight_smile: :slight_smile:

1 Like

Ja sam zensko ali ga koristi i moj partner.

Kako nema veze?
Facebook je brend i sajt koji vec postoji ,zbog toga domen koji si naveo ne bi imao nikakvu vrednost.

Domeni koje ja prodajem se sastoje iz dve reci, obe se nalaze u recniku (nisu izmisljene) i nisu nekakav brend. :smile:

Moje misljenje je da su ti domeni ograniceni zbog jezika, iskreno ko ce iz hrvatske citati vijesti na domeni “vesti” ili obrnuto.

Mislim da uvijek treba naci nesto sto odgovara cijelom balkanu, sigurno da domene ne vrijede nista.

Jedan domen je sa “vijesti” i on je namenjen za hrvatsko podrucje.

Drugi je “vesti”, tako da kupac moze da bira.

Ovo ima itekakve veze, pogotovo kad se radi o .com. Nekima je to čak glavni faktor kod određivanja cijene, iako je po meni to samo jedan od brojnih faktora za određivanje cijene, ali se obavezno mora uzeti u obzir.

Ovdje to nije slučaj, em je net, em je nemoguće da netko bude prvi za pojam vijesti pored svih portala.

.net i .com rangiraju jednako, kao i svi druge gTLD, uključujući i nove gTLD poput recimo .pizza, .directory i ostalih :wink:

Naravno da je uvjerljivo najbolje imati .com, ali ne zbog rangiranja nego zbog brojnih drugih razloga. Što se rangiranja tiče, bitno da je gTLD.

S time da bi bilo teško prestići konkurenciju za “vijesti” se potpuno slažem, iako nije nemoguće.

Bump, jos uvek aktuelno.

Kolika je cijena za najnovijevijesti.org?

Imate poruku :slight_smile:

Jos uvek na prodaju

Nisam bio aktivan neko vreme na forumu.
Oglas je ponovo aktuelan. Mozete me kontaktirati putem privatnih poruka.

vestidana.net - 30 eura
najnovijevijesti.org - 20 eura

Vestidana.net PRODATO

U ponudi jos uvek
najnovijevijesti.org - 20 eura