Prodajem internet stranicu, travel niche

Pozdrav svima,

prodajem Internet stranicu croatiatrip.net.

Ukratko, ovaj projekt sam započeo prije nekoliko godina i bio mi je hobi, ali nikada primaran projekt.

Ova prodaja uključuje:

Imam nekoliko projekata, a ovaj je višak pa ako je nekome zanimljiva domena i projekt za start, slobodno se javite.

Na FB-u sam imao jedno vrijeme reach na nekim objavama čak i 20k ljudi, tako da sam prošlu i pretprošlu sezonu čak i prodavao objave. Ali kao što je vidljivo, nisam baš aktivan više ni na FB-u i Instagramu.

Na stranici sam planirao koristiti nekoliko kanala zarade, booking, oglašavanje i slično.

Iskreno, pošto je projekt u početnoj fazi, nemam neki određen i budžet pa slobodno bacite nekakve ponude.

Tema i dodaci koje koristim na WP-u su kupljeni.

Što se tiče smještaja i usluga, to sam napravio scrape booking.com-a.

To je ukratko to, ako ima netko dodatnih pitanja ili nešto, slobodno pitajte.

1 Like

Moze li na PP, analytics podaci za 2020, sa osvrtom na traffic source

Takodje, ako moze analitika za zadnje dve god i odakle ljudi dolaze

Pozdrav, projekt je u početnoj fazi, nema posjećenosti niti zarade, barem što se tiče same Internet stranice pa nema smisla stavljati GA ovdje, ali ako nekome znači nešto, stavit ću za 2020.

Pozdrav. Moze li cijena u PP?

Pozdrav, nisam još dobio niti jednu konkretnu ponudu, a pošto projekt nema niti konkretne zarade, nemam ideju koliko vrijedi projekt. Budem pričekao dan-dva da vidim kakve će ponude biti i onda nekom prodati.

Nemam namjeru zadržavati ovaj projekt jer imam 2 bitnija, a travel stvarno nije moj niche.