Prodajem News Portal vezan na AdSense

Prodajem News Portal vezan na AdSense bez stranica.
Radio sam na portalu 2 meseca, ali zbog drugih obaveza ne mogu da nastavim.
Portal je vezan na AdSense, sve vreme je radio u skladu sa smernicama Google (nije bilo banova).
Komplentno je brendiran i spreman za rad.
Ostale infromacije i pitanja u INBOX.

da skratim muke onima koji bi kontaktirali…
traži 1500€ ali ne prodaje fb stranice, organske nema…
ovo je za plakati potrošenog vremena razmjene par poruka

4 Likeova

Uloženo je blizu 600€ u sajt plus vreme i originalni tekstovi za AdSense. Kao što sam rekao momku, oko cene može da se pregovara uvek.

Nije potrebno neprofesionalno komentarisati.

Svakome je na početku rečeno da stranica nema uz sajt. Na kraju krajeva, jasno piše u oglasu.

Nevjerojatno! Čovjek prodaje nešto svoje, pa pustite ga u 3 p ma*erine da sam odredi cijenu bez da trkeljate po svakom hebenom ogasu!

Neka traži milijun eura ako želi. Ako pretjeruje neće prodati. Pa valjda ima pravo samostalno odrediti koliko traži, pretjerivao ili ne.

5 Likeova

Baš da čujem u šta je to uloženo 600€ ?
Kakvo pisanje tekstova, halo nije ti ovo medicinska niša nego news danas se čita sutra niko ne otvara, kakav tekst za adsense, da se nebavim ovim pomislio bih da je svemirski brod…

@mitok da to je demokracija, isto kao što je demokracija ovo moje mišljenje…

1 Like

Bukvalno tako!!! Smešno

Dobar dan, zainteresovana sam za ovaj portal. Ono sto me zanima je kako je uradjen sajt, da li je WP ili neki PHP , koliko ima clanaka na njemu. Takodje me zanima kolika je dnevna poseta na sajtu i koliko imate organskih poseta. Da li je odradjen SEO na sajtu. kolika je bila dnevna zarada od reklama i pitacu vas jos nesto, ali prvo ovo. Ako imate jos neki news sajt mozemo da pregovaramo imam 5000 eura budzet za kupovinu sajtova. I molim link kako bih videla sajt…
pozrdav…

1 Like