Prodajem portal provjereno.ORG i FB Page uz njega

Dakle na prodaju navedeni portal s facebook pageon od 5200k lajkova za 20 dana… Portal od 20.06 ima 87000 posjeta i zaradu od 276,06eura… Molio bih bez puno pametovanja itd itd… Portal ima osiguran hosting godinu dana od dana kupovina a domena vrijedi do 16.06… Razlog prodaje je odlazak u inozemstvo… Pravi i zainteresovanim kupcima cu preko teamvievera dopustiti da pogledaju sta ih zanima… Ostale upite na pp

Joined Jun 19

eto kako.

Pa kad imas letece reklame , kad udjes na sajt sa telefona ne vidi se nista od reklama…

da bre, ista tema , isti shema onog lika sto su ga banovali 100 puta, kako bese aldin aladin tako nesto, sto je bio prevarant kod vas u BiH na tv-u nadam se da se secate? onaj sto mu se u licu vidi da fali hromozom neki :smile:

e a jedino sto me zivo interesuje dal’ je ikad ikoga prevario prodajom ovih instant FB boost portalcica?

Aldin Siranovic :smiley: Po dizajnu stranice ga mozes prepoznati :smiley:

e bas taj, kakva licnost, za patolosko istrazivanje :smile: kad sam video na ytube sta prica , kakvu pricu slaze i pakuje, pravi slucaj sizofrenije kad veruje u svoje lazi, tezak oblik :smile:

1 Like

Jao ja cuo za tog Aldina hahahahahah ali nije to ovaj ovo je ervin :smiley:

i plus poklon domen provjerenaadsensebanana.org :grinning:

Ja navo gore, molio bih bez pametovanja a decki se pravo raspricali… Portal i dalje na prodaju… Nisam ovdje dosao da trazim savjete itd itd vec sam stavio da prodajem portal…

Nudim 2 eura i nabijem 20 karaktera

Vi prevaranti bi da prodajete i valjate prevare a da svi ćute, tako vam odgovara jel? E moj aladine…ne ide to tako, mozes da zamolis da bude bez “pametovanja” ali tesko da ce neko molbu usvojiti…

Jebote jel može proći i jedna prodaja bez pametovanja dežurnih pametnjakovića. Stvarno idte na onu stvar sa pametovanjem, kako njemu tako i drugima koji ovdje pokušavaju nešto prodati. Da netko traži savjet i zanima ga tuđe mišljenje onda bi to i napisao.

Ne, ovo je forum i sluzi da se iskaze misljenje o necemu pa makar to bio podforum prodaja. Moje misljenje je da je prodavac patoloski lazov i prevarant i pisacu to dokle god me ne banuju. Ako mu se ne svidja nek da oglas na “malim oglasima” na radio ili TV.

edit: takođe možeš pogledati i videti da ni jednu drugu prodaju nisam komentarisao osim ako nisam zainteresovan i kada su u pitanju prevaranti

Ocigledno si me zamjenuo… neam pojma o kakvom aldinu pricas, Momak s ovog foruma je jucer razgovarao samnom na facebook i vidio je moje ime i prezime…