Prodajem sajt sa filmovima - oko 150.000 unikatnih poseta mjesečno

Prodajem sajt za gledanje online filmova, sajt je dugo na netu, stabilne posete i zarada. Uz malo truda siguran sam da moze mnogo da zaradi,

Sajt je radjen u phpmelody, sredjen dizajn i posetudje modul za unos filmova. Redizajn i modul sam platio 300e u seo sam ulozio oko 200e. Nacin rada bota:
1.Korak Ime filma Kategorije i unos prevoda
2. Modul skida informacije sa neta. Opis i sliku, pregled dal je sve ok
3. Mogucnost izmene ukoliko je bot pogrsio ali skoro nikad ne gresi. I potvrda da se film unese!

Sve podatke o zaradi, posetama … pokazacu preko teamviewer direktno iz CP-a ili licno ukoliko postoji ozbiljno interesovanje.
Prodajem sajt sa online filmovima iz razloga što nemam vremena a i ne zelim da uploadujem filmove . Ako ne prodam sajt neka mi se jave oni koji upoaduju filmove a zele da ih objavljuju na moj sajt.

Trenutna poseta je od 3000 unikatnih poseta do 7000 po danu. ima oko 150.000 unikatnih poseta iz regiona mesecno. Do avgusta je poseta bila stabilna i stalno je prelazilo 200.000 unikatnih poseta i 3 pita vise poseta stranica.

Odradjen je SEO pre godinu dana, jako kvalitetno od prilike u ovo vreme i od tada nista nije dirano. Ja vec nekoliko meseci ne postavljam sadrzaj redovno ali sajt i dalje donosi zaradu ali manju.

Cena je jednaka zaradi u 2015-toj, tacnije zaradi godinu dana unazad od danasnjeg dana -->oko 1500e, to se odnosi samo na mreze s kojima se saradjuje ne i na direktno prodate oglase inace bi bilo i vise. Dokaze zarade mozete da vidite.

$291.93 + $503.90 + $297.83+$230.57+$100.00 ovo je sa mojih mreza koje sam konstantno koristio dodao bih i adnow i adcash koji su mi doneli oko 200e za godinu dana.

Ukoliko je neko stvarno zainteresovan neka mi se javi u PP za dalji dogovor i informacije. Naravno Skype je potreban za dogovor.

Ne postavljam sav info ovde posto ce u vecini slucajeva da se pojavi neko ko troluje i uopste ga ne zanima sajt, isto tako mislim da je najbolje da kupac vidi direktno izvestaj iz CP-a nego samo sliku.

Molim vas samo ozbiljni, a ne klinci koji bi samo da vide sajt. Osoba koja se javi bi vec trebala da bude spremna da kupi sajt kada se uveri u verodostojnost zarade i posecenosti posto se podrazumeva da je zanima nisa i da ima pare.

Mene zanima dali je posjeta u padu i dali dolaze preko googla ili preko fb?

Poseta je sva sa google! Sa fb nema skoro ni jedne.
Procitajte tekst ceo pre nego postavite pitanja…
Poseta je u blagom padu.
Ali ako bude potrebe mogu da angazujem nekoliko ljudi i da unose filmove do nove godine i skocice ponovo.

Meni je cilj da prodam stranicu.

Nisi nigdje naveo da je sva posjeta s googla pročitaj tekst pa da vidimo tko nije pročitao kako treba :smile:
Koliko je stara stranica?

Ne odnosi se na tebe i to sam zaboravio da napisem :slight_smile:
1 years 2 months old and 3,582 Traffic Rank in RS

Aktivno i dalje : :grinning:

Kolko para?

nije skupo:) pm odgovaram

Eto moze i meni pm već kada nije prodan mozda sam zainteresiran :slight_smile:

Evo javno d aodgovorim na pitanje. Unese se ime filma a on povlaci sliku i opis istog.
unesete link i on automatski implementira kod.
Ovako izgleda modul.

Moze cijana na pm

Molim cijenu na PM
Hvala

Moolim da mi se javljaju samo ljudi koji su upuceni u tematiku!!!

Zarada prvog sajta. Sada sam uploadovao… Radjeno je i sa adnow i adcash istovremeno ali je zarada bila oko 100e za par meseci od njih.
Stalni patrneri sajta:


Ukoliko neko ima pitanja tema je i dalje aktuelna!

Ja ti nemogu poslati privatnu poruku jer imam novi account.
daj napiši ovdje javno kolika je cijena…

Hvala

Poslao sam ja tebi poruku…

Nisam dobio, napisao sam ti da imam novi account i nemam ovlasti privatnih poruka !

Evo sad imam novi status pa napiši na private a možeš i ovdje, ne vidim što to toliko skrivaš…

Nije prodato :slight_smile: Aktuelno

Jaro mozes li i meni poslati cijenu u pp