Prodajem sajt sa igricama

[quote=“drmrgood”]Hahaha smijesni su mi ovi neki postovi ovdje. Recimo ja imam stranicu sa igricama koja je stara mjesec dana. Za bitnije kljucne rijeci sam 6-7 mjesto u Googleu. I to sam postigao za mjesec dana, a da ne govorim da cu garantirano biti medju prva tri rezultata kada bude PR update. Stranica mi sa 100-120 UV dnevno od adsensea zaradi 1.5-2 €, a kada se jos malo dignem u googleu moglo bi biti i 5 € dnevno u najboljem slucaju. Stranica izgleda nikako i ne slici ni na sta. Ali dok zaradjuje sa klikovima, boli me ona stvar kako izgleda. Znaci ja tu stranicu sada mogu komotno prodati za 2 € x 30 dana x 24 mjeseca = 1440 €. Domena i hosting za citavu godinu su me kostali 200 kn.
E vidite, ovako se zaradjuje novac, a zavidni (nesposobni) neka krepaju od muke !

Bugi samo tako nastavi ![/quote]

LOL, pa daj prodaj taj site za tu lovu. Bas ste naivcine.

zgubijumf i secretdesign, samo da vam javim lagani update, pa da se pojedete od zavisti: gore spomenuti sajt sa igricama mi sada ima preko 1000 UV dnevno,i zaradjuje u prosjeku 10 €. Prezivio je sve google algoritam updateove, i jucer je dobio PR 3. Nema seme da mi promet padne, jer sam prvi u googleu za jako trazene kljucne rijeci kad su igrice u pitanju. Neka izdrzi ovako jos koji mjesec, a onda ga prodajem za masnu lovu. A vi se sad grizite od muke…

Koliko si platio za sajt?