PRODAJEM | sajt sa RADIO POSTAJAMA

Prodajem sajt sa online radio stranicama.

Preko tog sajta se mogu slušati sve balkanske radio postaje koje imaju online striming. Dakle sve zemlje ex YU + Albanija.

Sajt je rađen u WordPressu.
Na sajtu je 722 radio stanica, isto toliko i postova
Domena je registrirana 11-01-2015.
Mislim da je domena odlicnog imena…
Sajt nije reklamiran pa i nema neku zaradu. Template za sajt je placen 48$

ovo je link na sajt:
http://adf.ly/1FI47Z (ne zelim postat link direktno u forumu pa sam stavio preko adf.)

Ako nekoga zanima ova nisa neka se javi :smile:

Ako je tema plačena, zašto si ti autor teme? I u tebe je 2.4, a najnovija 2.6? 2.4 je izišla prije 15 mjeseci!

Posto nisam imao vremena, platio sam jednom decku sa ovog foruma da mi stavi tu orginal temu i da ubaci tih 722 posta.
vidio sam da je promijenio ime teme… nisam isao za tim… ja se nadam da je tema orginal :frowning:
kako to mogu provijerit?

Radio by genre - ne radi. ( probao 20ak linkova - svi imaju href="#" ).

Na zalost nemam vremena provjeravati dal se neka radio stanica ugasila… noguce da je… nek sviraju dok sviraju :slight_smile:

Tko je zainteresiran neka sve provjeri pa cemo formirat cijenu na obostrano zadovoljstvo

Ako vam treba dodatni info slobodno pitajte

ps. hosting ne prodajem. Na prodaju je sajt i domena… i dalje aktivno.

kolika je cena na kraju?

nisam dobio jos niti jednu kokretnu ponudu… namjeravo sam pricekat ponudu pa iz nje formirat cijenu…

za cijenu se mozemo dogovorit…
Ako bi u cijenu sajta racunao minimalno koliko sam ulozio onda bi to izgledalo ovako:
template 48$
za ubacivanje postova da racunam samo 1kn to bi ispalo 722kn (inace cijena je od 0,5-1,5€ po postu)
domena 10$
to bi ispalo cca 1.200kn; molim da komentiraju samo oni koji imaju namjeru kupiti :smile:

Vidim da od posla nema nista, i da bi bilo dobro zatvoriti ovu temu.
Naime, za sve sajtove za koje ja znam da su prodati cena je ranga velicine nekoliko mesecnih zarada, 6-10. O tome bi mogli da pricamo, ali ovako najbolje je temu zatvoriti, jer cisto sumnjam da ce neko imati razumevanja prema tvojim troskovima.

ok, ako sajt zarađuje 1€ mjesecno, zar si mislio da cu ti prodat za 6€ li 10€

pa za to ni domenu ne mozes kupit :smile:

znam da nikog ne zalima dali sam ja potrosi na sajt 50 ili 200€ ali opet ima neku vrijednost 722 posta, template za wordpress, domena,… ulozen rad u organizaciju sajta…

Sta mislis koliko vrijedi sve to? 6€ … dvije pive u Rijeci na korzu :slight_smile:

Ne zameri, nisam hteo da nipodastavam niciji rad. Jednostavno, baci se malo u promociju, pa onda prodaj. Ja bi za sajt bez zarade dao eventualno 20 E, neko mozda vise, ali ne verujem da bi neko dao onu sumu koju ti trazis.

prodao bi ga i jeftinije od one cifre… kada sam to napisao htio sam skrenut pozornost da sajt ima neku vrijednost iako trenutno zarađuje malo…

Više nemam vremena da radim na tim sajtovima zato ih i prodajem (trenutno prodajem 5 sajtova, a od toga dva su na ovom forumu jer su iz exyu govornog podrucja, ostale sam objavio na Flippa)…

ps. ponuda od 20€ mi je premala.

Ma naravno, to nije ni bila ponuda :smile:

I, kako stoje stvari na Flippi?
Moje iskustvo od tamo je - nikakvo. :frowning:
Doduše, možda je moguće prodati site tamo ako koristiš one njihove plaćene opcije (ima ih mnogo), ali ako koristiš samo Free verziju, dakle običnu;
neće niti ponuditi tvoj site nikome. :frowning:
Jeli i tebi tako?

I ja sam uzeo free verziju. tek prije par dana sam stavio na Flippa…
ocekivao sam više pogleda… pogledalo je svega 50 ljudi po sajtu. inace na flippa prodajem stranice sa igrama…,. nisam pretjerivo sa cijenom… mislim da je i vise nego kokurentna,. a vidjet cemo…
@c3po Jesi našao neki bolji servis za prodaju i kupovinu sajtova od Flippa?

To da ih je pogledalo 50 mogu oni napisati što žele.
Ja nikako nisam potvrdio te “posjete” preko svoje administracije, a to mogu jer su siteovi na mojim serverima. :frowning:

Nažalost, negativ. :frowning:
Pokušavao sam i ovdje:
www.freemarket.com
www.afternic.com
ali sve je to 0 bodova. :frowning:
Napiši ovdje ako ti nađeš još koju soluciju, molim te.

procitaj ovdje… kolege su napisali jos par servisa za kupoprodaju… ja nisam niti jedan isprobao sim Flippa

Jos uvijek aktualno
CIJENA 500kn za sajt i domenu.

Dali bi mozda prodala samo Fejsbuk stranicu?

Ovaj sajt nema svoju facebook stranicu. Na njemu je linkana facebook stranica od sajta radio4online.com