Prodajem sajt za oglasavanje usluga

Pozdrav,
Prodajem sajt koji ima za tematiku Majstore. Sajt je iskljucivo radjen za Srbiju i pisan je od nule ( front-end, back-end, cms ).
Sajt sam licno pisao sam i svaki deo bi mogao potencijalno da se izmeni ako bi se dogovorili oko cene i prodaje.
Detalji sajta: Back-end deo je pisan u NodeJS i Express Front-end NextJS (SSR ) CMS React.JS Organic poseta u proseku oko 70 dnevno ( recimo oko 50 - 70 ) .
Majstori koji su na sajtu su uglavnom na prvoj strani gugla. Tipa ukucajte auto elektricar zrenjanin, gispar cacak itd… Prvi sam i sa kljucnom reci majstori za Srbiju.
Preko 200 strana je na prvoj strani Google.
Koliko i kako zaradjujem od sajta ? Ne posedujem reklame na sajtu pa samim tim od njih ne zaradjujem. Zarada je iskljucivo od korisnika i to u vidu istaknut oglas kategorija i istaknut oglas pocetna.
Ova zarada je mala u odnosu na pravu zaradu sajta. Model za zaradu: Korisnik kontaktira majstora putem dugmeta zakazi termin. Mi obavestimo majstora i po zavrsenom poslu uzimamo procenat od svakog majstora. U proseku je negde oko 3 poruke dnevno ( recimo 1000 dinara po obavljenom poslu bilo bi 3000 x 30 dana = 90 000 dinara ) .
Poruka ima dosta i model je razradjen.
Ja zbog svog vremena i obaveza nisam bas u mogucnosti da se posvetim 100% pa bih ga prodao iz samo tog razloga.
Neke od funkcionalnosti sajta:
Istaknuti baneri, Dinamicko dodavanje kategorija, potkategorija, usluga Banovanje korisnika, brisanje komentara,Dodavanje vesti na sajt Lista ne registrovanih korisnika i spisak svih mailova. Opcija za instakute oglase ( pocetna i kategorija )
Front end neke od funkcionalnosti: Dodavanje komentara Ocena majstora Detaljna pretraga Pretraga po gradu pa naprimer ako je grad Cacak a iz Cacka nema majstora izlistava najblizi odnosno Pozegu. Da napomenem jos jednom: Sve je custom radjeno i sajt je samim tim zbog toga odlicno pozicijoniran na Google .
Nema nigde black back linkova.
Da bi uspeli sa ovakvim modelom potrebno je strpljena i vremena i svakako je isplativo.
Cilj je dovesti sto veci broj majstora na sajtu i samim tim kasnije je sajt auto pilot.
Procenat zarade: Ako dovedete 100 majstora na sajt i njih 100 bude kontaktirano imacete najmanje 100 000 od njih mesecno ( zavisi od vase sposnobnosti koliko biste uzeli para njima, odnosno procenat) … Za vise detalja kontaktirajte me.
Sajt je https://majstorizasve.com


Svako dobro,
Stefan

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.