Prodajem sajt za upoznavanje sa 43.000 registrovanih clanova i zaradom

Prodajem domaci sajt za upoznavanje, sa 43.000 registrovanih clanova i poprilicno aktivnim. Domena je zakupljena prije 3 godine te sa radom sam poceo par mjeseci kasnije, sama domena ima ok ime za ovu niche i autoritet DA 30. Oko seo nije puno radjeno i nije ulozeno, te potencijalni novi vlasnik bi imao tu prostora za dodatne posjete. Zarada je putem Adsense te sama niche je specificna i ima prostora za dodatne nacine unovcavanja.

Razlog prodaje sajta je ulaganje novca u offline biznis, te mi se poprilicno i ne zuri oko ovog sajta jer donosi zaradu.

U nastavku cu vam podijeliti neke statistike.

Ukupna zarada:

Zarada posljednu godinu dana:

Posjeta zadnju godinu dana:

Ukupna posjeta:

Uz sajt idu socijalne mreze:

IG profil : 90 k
IG profil 29 k

FB page : 16k
FB page : 16k
Facebok grupa : 19k

Twitter profil: 14k
Twitter profil: 3k

Sam sajt ne zahtjeva puno dnevno rada, te ima prostora za dodatno prosirenje za sljedeceg vlasnika ukoliko je ozbiljan, te je dobra podloga za neku ozbiljniju pricu.

Novi vlasnik bi mogao izraditi mobilnu aplikaciju i time sajt dici na veci nivo, te je moguca dodatna zarada uz razne pretplate, po uzoru na neke vece sajtove u ovoj niche. Takodjer moguce je i povecati zaradu kroz neku push-up mrezu ili dodatne native reklame.

Sto se tice prodaje i uplate moguce je putem Wire, WU ili uzivo. Ukoliko potencijalni kupac zeli uzivo a iz druge je zemlje, nije mi problem ali bi morao uplatiti “kauciju” troska puta, da uzalud ne dolazim, koju bi nakon svega podijelili.

U samu cijenu su uracunate sve socijalne mreze, moguci potencijal te veliki broj registrovanih clanova.Samu posjetu je moguce povecati i kroz mailing sisteme jer imate 43.000 mailova aktivnih. Pa mislim da je krajnje korektna. Ukoliko sam nesto zaboravio napisati, a zanima vas mozete mi se javiti porukom te za sve ostale informacije.

Da napomenem socijalne mreze same nisu na prodaju, te ukoliko je neko imao namjeru da me pita oko toga da ne trosi vrijeme.

Cijena je: 7.500 e

9 Likeova

P.S uz realno povecanje cijene mogu dati jos jedan Instagram profil od 56k pogodan u ovoj niche. Pozdrav

Mali updajte sa zarodom ovog mjeseca.

Clanova +300

Twitter: 15k
Twitter: 4k

Ig: 29.3k
Ig: 56.9k

1 Like

Aktivno.

Clanova +130
Twiter: 15.2k
Twitter. 4.7k

Ig: 29.5k
Ig: 91.2k
Ig: 57k

Manja korekcija u cijenu ukljucem i ig od 57k. Zainteresovani i ozbiljni pp.

Akitvno.

Clanova: 43860
Twitter: 15.5k
Twitter: 5.3k

IG: 92.9k
IG: 29.7k
IG: 57k

Moj posljednji update sto se tice ovog oglasa, da ne spamam. Zarada ovaj mjesec 240 e.

Clanova: 44244

Twitter: 15.7 k
Twitter: 5.7 k

Facebook page: 16.5k
Facebook page: 16k
Facebook grupa: 19.7k

IG: 93.7 k
IG: 33.4 k
IG: 57 k

Ozbiljni i zainteresovani me mogu kontaktirati privatno. Lp

Nisam ovo mislio dizati vise, ali eto opet je u igri. Zarada do danas za decembar isto 240 e.

Clanova: 45 332

Twitter: 16.3 k
Twitter: 6.6 k

Facebook page: 16.7 k
Facebook page : 16k
Facebook grupa: 20k

IG: 96.4 k
IG: 57 k
IG: 30,7 k

Moguca manja korekcija cijene za ozbiljnu musteriju. Lp

Imam ponudu od 5.500 e, smatram je trenutno ne prihvatljivom jer ce kroz par mjeseci sajt zaraditi tu razliku od moje cijene, pa mi se ne zuri.

Ako ima neko zainteresovan i sa cijenom pribliznoj mojoj trazenoj, neka se javi.

Aktivno.

Zarada za januar: 247 e
Registrovanih clanova: 47.300

IG: 100k
IG: 55 k
IG: 30.3 k

Twitter: 17.2 k
Twitter: 7 k

Facebook: 16k
Facebook: 16k
Facebook grupa: 20,3 k

Sljedeci vikend sam u Splitu, ako je neko zainteresovan za sajt mozemo uzivo odmah zavrsiti.

Moguca korekcija cijene.

Možete li se javiti na email:

[email protected]

za daljnu komunikaciju.

Lp

1 Like

Pozdrav,
ukoliko sajt nije prodat, pošalji detaljne informacije na [email protected]

Ozbiljno smo zainteresivani za kupovinu sajta. Hvala :slight_smile:

Molim vas info u inbox.

Prodato. Zanimljivo je da sam ovaj sajt prodao na Flippi iako je domaci i ako neko ne uspije ovdje moze pokusati tamo.

@steelmaiden mozes lockati.

3 Likeova