Prodajem sajt zabavne tematike, posjeta preko 100 000 pageviews-a dnevno

Prodajem sajt Svijet Smijeha (domena od 21.04.2011. do 18.04.2014), pokreće ju blogger tako da ne treba plaćati hosting.
Rang na alexi oko 300 000.
Posjeta oko 90% za facebook-a, ostatak direktno, tražilice…
Uz web stranicu idu i fb stranice na kojima mozete reklamirat, one su redom: 45 000(službena stranica sajta), 18k, 1.5k, 1.5k, 1.5k, 27.5k, 3k, 1.4k, 1.8k(znači ukupno oko 100k fanova). Također dajem i profil na kojem imam oko 15 stranica ukupno preko 65k lajkova(na vecini admin, na nekima content creator). Kupcu objašnjavam kako i što sve treba raditi na sajtu i na fb stranicama tako da rad na svemu oduzima oko sat vremena dnevno max…

Na stranici dodano preko 1 000 postova(gifova, postera…)
Posjeta:
kraj 7. mjeseca:

dio 8. mjeseca(do 18.8):

(bio sam na godišnjem od 1. do 10.8 pa nisam reklamirao na stranicama i zato je pad posjete)

ZARADA: (normalno bude od 10-15 eura/dan, promjenom dizajna se može najmanje udvostručiti…)
zadnjih 7 dana 7. mjeseca:

prvih 18 dana 8. mjeseca:

(također manja zarada zbog toga jer sam bio na moru pa nisam reklamirao)
+
zarada od etargeta 1.5-2kn dnevno(uklanjam dok dosegnem limit za isplatu)
Prodajem ju zato što paralelno radim na još nekim sajtovima

CIJENA: 1200 eura i fiksna je. Daljnju statistiku posjete i zarade stavljam svako 10-15 dana tako da imate uvid.

Sva pitanja molim postavljajte u inbox.

Do sutra 12:00 primam sve ponude, zarada sajta je porasla na 15-20 eura dnevno…

Evo zarade zasad za 8. mjesec s tim da ima još 7 dana pa se očekuje preko 300 eura zarade:

Za idući mjesec bi trebalo biti preko 600 eura zarade ovakvim tempom…

a što misliš o ovome?
Facebook ponovno radi promjene: Manje ‘memea’ u News Feedu, više kvalitetnog sadržaja! | Netokracija

Može detaljne statistike u PM.

poslano…

savewalterwhite.com ti nije dovoljna?

Da li su google oglasi dozvoljeni na ovakvim stranicama?

Dozvoljeni su dok je sve u skladu s pravilima. Bavim se ovakvim stranicama već 4 godine i nisam imao problema sa google-om… 9gag isto drži oglase i nemaju problema iako je veća opasnost za kršenje pravila jer korisnici objavljuju sadržaj…

Mnogi zbog toga i ne ulaze u ovu branšu sajtova, dok se u međuvremenu mnogi bogate :).

U principu nisu dozvoljene, jer negdje pise da nije dozovoljeno da posjeti dolaze sa trece strane, sto je u ovom slucaju facebook, a opet s druge strane svi portali danas imaju sociale, pa to google tolerira. jedino ako ne postas svoje objave na fan page koji se baš bavi time i dnevno ima 100 objava na različite linkove. Kao i sve na netu, što je pod okom google, ako se koristiš u granicama, nema ništa loše.

Najveći ti je ovdje problem napraviti tako neki dobar fan page i uz to imati jako dobre objave. Također stalno moraš biti aktivan, a i dnevno trebaš veliku količinu gifova, što nakon par mjesec nestaneš bez materijala. Tako da je dobro kupiti ovu stranicu, za onog ko ima vremena i tu lovu, jer je sve uhodano. Dok ako netko ide raditi nešto slično savjet mu je da napravi neki sajt sa tračevima i poznatima, jer to je popularnije i nikada ti neće ponestati materijala

[quote=“edo_g”]U principu nisu dozvoljene, jer negdje pise da nije dozovoljeno da posjeti dolaze sa trece strane, sto je u ovom slucaju facebook, a opet s druge strane svi portali danas imaju sociale, pa to google tolerira. jedino ako ne postas svoje objave na fan page koji se baš bavi time i dnevno ima 100 objava na različite linkove. Kao i sve na netu, što je pod okom google, ako se koristiš u granicama, nema ništa loše.

Najveći ti je ovdje problem napraviti tako neki dobar fan page i uz to imati jako dobre objave. Također stalno moraš biti aktivan, a i dnevno trebaš veliku količinu gifova, što nakon par mjesec nestaneš bez materijala. Tako da je dobro kupiti ovu stranicu, za onog ko ima vremena i tu lovu, jer je sve uhodano. Dok ako netko ide raditi nešto slično savjet mu je da napravi neki sajt sa tračevima i poznatima, jer to je popularnije i nikada ti neće ponestati materijala[/quote]

Dobar post, istina je skoro sve što si rekao. Što se tiče gifova to ja sve objašnjavam odkud uzimam i ovdje ih sigurno neće nestati ni nakon godinu dana. Ja stavljam 10-15 postova na dan a i da stavljam duplo više opet ne bi ostao bez materijala dosta dugo. A što se tiče samo ove ‘‘službene’’ fb stranice SvijetSmijeha.com evo koliki reach imaju postovi i koliko ljudi klika na njih, pa onda izračunajte koliko se može dobiti posjete stavljajući 10-15 linkova na dan na nju…
http://i.imgur.com/NXLoyMU.png

Sto se tice klikova na objavu, ovisi o vise faktora: zanimljivosti objave, količini objave, vremenu objave i stranici kojoj objavljujes. Najbolje je razvijati svoju stranicu na facebook, jer onda imas lajkove ljudi koje to zanima i vjerojatno ce ti klikati na linkove, a time i reklame. Ako stavis na neku stranicu koja je ne povezana s tobom kolicina klikova je upitna. Opet ako ti stavis svako sat vremena neku objavu, onda ljudi koje dolaze tipa na fejs svako 4 sata, nece niti vidjeti neke objave, vec ce vidjeti na svom wallu objavu koja je zadnja ili koja je popularna, tj ima puno lajkova i komentara. Takoder ovisi kada stavljas objave, npr meni se najbolje pokazalo vrijeme od 10- 15 sati i anravno navecer. Sve to ovisi i ponavljam netko ko to ide raditi, treba dobro razmisliti, jer mislim da je jeftinija i laksa opcija kupiti nesto uhodano i sigurno, nego ici sam jer ce ti trebati tisuce kn da napravis dobar fan page na facebooku.

Slažem se s većinom što kaže edo_g…
Sajt je još uvijek na prodaju i već ima nekoliko ponuda…
Danas povećanje zarade pa tako raste sa 20 na 25 eura/danu…

Primam sve moguće ponude na PM…

SAJT JE PRODAN!
Molim zatvaranje teme.

Sajt se i dalje prodaje. Ja sam ga kupio ali ispalo je drugacije nego sam ocekivao.
Dnevno 20.000 pageviewa, zarada 3-5 eura. Cijena 4.000 kn. Moze i R1 :wink:

a gdje su nestale adsense reklame?

Duga prica… prije 5 godina sam imao jedan account kojeg su banali, i prije par dana mi dodje mail da su mi banali sadasnji account jer je povezan s ovim od prije 5 godina… adsense je postao gori od gestapoa.

Inace, prodajem cijeli portfolio koji je donosio 100 eura mjesecno (bez ovog svijetsmjeha) ako nekoga zanima info na PM.

Jsu bili na istom emailu?

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact