Prodajem sajt zabavne tematike, posjeta preko 100 000 pageviews-a dnevno

Prodajem sajt Svijet Smijeha (domena od 21.04.2011. do 18.04.2014), pokreće ju blogger tako da ne treba plaćati hosting.
Rang na alexi oko 300 000.
Posjeta oko 90% za facebook-a, ostatak direktno, tražilice…
Uz web stranicu idu i fb stranice na kojima mozete reklamirat, one su redom: 45 000(službena stranica sajta), 18k, 1.5k, 1.5k, 1.5k, 27.5k, 3k, 1.4k, 1.8k(znači ukupno oko 100k fanova). Također dajem i profil na kojem imam oko 15 stranica ukupno preko 65k lajkova(na vecini admin, na nekima content creator). Kupcu objašnjavam kako i što sve treba raditi na sajtu i na fb stranicama tako da rad na svemu oduzima oko sat vremena dnevno max…

Na stranici dodano preko 1 000 postova(gifova, postera…)
Posjeta:
kraj 7. mjeseca:

dio 8. mjeseca(do 18.8):

(bio sam na godišnjem od 1. do 10.8 pa nisam reklamirao na stranicama i zato je pad posjete)

ZARADA: (normalno bude od 10-15 eura/dan, promjenom dizajna se može najmanje udvostručiti…)
zadnjih 7 dana 7. mjeseca:

prvih 18 dana 8. mjeseca:

(također manja zarada zbog toga jer sam bio na moru pa nisam reklamirao)
+
zarada od etargeta 1.5-2kn dnevno(uklanjam dok dosegnem limit za isplatu)
Prodajem ju zato što paralelno radim na još nekim sajtovima

CIJENA: 1200 eura i fiksna je. Daljnju statistiku posjete i zarade stavljam svako 10-15 dana tako da imate uvid.

Sva pitanja molim postavljajte u inbox.

Do sutra 12:00 primam sve ponude, zarada sajta je porasla na 15-20 eura dnevno…

Evo zarade zasad za 8. mjesec s tim da ima još 7 dana pa se očekuje preko 300 eura zarade:

Za idući mjesec bi trebalo biti preko 600 eura zarade ovakvim tempom…

a što misliš o ovome?
Facebook ponovno radi promjene: Manje ‘memea’ u News Feedu, više kvalitetnog sadržaja! | Netokracija

Može detaljne statistike u PM.

poslano…

savewalterwhite.com ti nije dovoljna?

Da li su google oglasi dozvoljeni na ovakvim stranicama?

Dozvoljeni su dok je sve u skladu s pravilima. Bavim se ovakvim stranicama već 4 godine i nisam imao problema sa google-om… 9gag isto drži oglase i nemaju problema iako je veća opasnost za kršenje pravila jer korisnici objavljuju sadržaj…

Mnogi zbog toga i ne ulaze u ovu branšu sajtova, dok se u međuvremenu mnogi bogate :).

U principu nisu dozvoljene, jer negdje pise da nije dozovoljeno da posjeti dolaze sa trece strane, sto je u ovom slucaju facebook, a opet s druge strane svi portali danas imaju sociale, pa to google tolerira. jedino ako ne postas svoje objave na fan page koji se baš bavi time i dnevno ima 100 objava na različite linkove. Kao i sve na netu, što je pod okom google, ako se koristiš u granicama, nema ništa loše.

Najveći ti je ovdje problem napraviti tako neki dobar fan page i uz to imati jako dobre objave. Također stalno moraš biti aktivan, a i dnevno trebaš veliku količinu gifova, što nakon par mjesec nestaneš bez materijala. Tako da je dobro kupiti ovu stranicu, za onog ko ima vremena i tu lovu, jer je sve uhodano. Dok ako netko ide raditi nešto slično savjet mu je da napravi neki sajt sa tračevima i poznatima, jer to je popularnije i nikada ti neće ponestati materijala

[quote=“edo_g”]U principu nisu dozvoljene, jer negdje pise da nije dozovoljeno da posjeti dolaze sa trece strane, sto je u ovom slucaju facebook, a opet s druge strane svi portali danas imaju sociale, pa to google tolerira. jedino ako ne postas svoje objave na fan page koji se baš bavi time i dnevno ima 100 objava na različite linkove. Kao i sve na netu, što je pod okom google, ako se koristiš u granicama, nema ništa loše.

Najveći ti je ovdje problem napraviti tako neki dobar fan page i uz to imati jako dobre objave. Također stalno moraš biti aktivan, a i dnevno trebaš veliku količinu gifova, što nakon par mjesec nestaneš bez materijala. Tako da je dobro kupiti ovu stranicu, za onog ko ima vremena i tu lovu, jer je sve uhodano. Dok ako netko ide raditi nešto slično savjet mu je da napravi neki sajt sa tračevima i poznatima, jer to je popularnije i nikada ti neće ponestati materijala[/quote]

Dobar post, istina je skoro sve što si rekao. Što se tiče gifova to ja sve objašnjavam odkud uzimam i ovdje ih sigurno neće nestati ni nakon godinu dana. Ja stavljam 10-15 postova na dan a i da stavljam duplo više opet ne bi ostao bez materijala dosta dugo. A što se tiče samo ove ‘‘službene’’ fb stranice SvijetSmijeha.com evo koliki reach imaju postovi i koliko ljudi klika na njih, pa onda izračunajte koliko se može dobiti posjete stavljajući 10-15 linkova na dan na nju…
http://i.imgur.com/NXLoyMU.png

Sto se tice klikova na objavu, ovisi o vise faktora: zanimljivosti objave, količini objave, vremenu objave i stranici kojoj objavljujes. Najbolje je razvijati svoju stranicu na facebook, jer onda imas lajkove ljudi koje to zanima i vjerojatno ce ti klikati na linkove, a time i reklame. Ako stavis na neku stranicu koja je ne povezana s tobom kolicina klikova je upitna. Opet ako ti stavis svako sat vremena neku objavu, onda ljudi koje dolaze tipa na fejs svako 4 sata, nece niti vidjeti neke objave, vec ce vidjeti na svom wallu objavu koja je zadnja ili koja je popularna, tj ima puno lajkova i komentara. Takoder ovisi kada stavljas objave, npr meni se najbolje pokazalo vrijeme od 10- 15 sati i anravno navecer. Sve to ovisi i ponavljam netko ko to ide raditi, treba dobro razmisliti, jer mislim da je jeftinija i laksa opcija kupiti nesto uhodano i sigurno, nego ici sam jer ce ti trebati tisuce kn da napravis dobar fan page na facebooku.

Slažem se s većinom što kaže edo_g…
Sajt je još uvijek na prodaju i već ima nekoliko ponuda…
Danas povećanje zarade pa tako raste sa 20 na 25 eura/danu…

Primam sve moguće ponude na PM…

SAJT JE PRODAN!
Molim zatvaranje teme.

Sajt se i dalje prodaje. Ja sam ga kupio ali ispalo je drugacije nego sam ocekivao.
Dnevno 20.000 pageviewa, zarada 3-5 eura. Cijena 4.000 kn. Moze i R1 :wink:

a gdje su nestale adsense reklame?

Duga prica… prije 5 godina sam imao jedan account kojeg su banali, i prije par dana mi dodje mail da su mi banali sadasnji account jer je povezan s ovim od prije 5 godina… adsense je postao gori od gestapoa.

Inace, prodajem cijeli portfolio koji je donosio 100 eura mjesecno (bez ovog svijetsmjeha) ako nekoga zanima info na PM.

Jsu bili na istom emailu?