Prodajem scriptu za online kladjenje

Da li je neko zainteresovan za scriptu online kladjenje (fudbal) napravljena je da bude kao igra, clanovi svaki dan dobijaju +50 na racun za kladjenje a integrisan je i paypal za kupovinu virtualnog novca.

Na tiket moze vise parova ali samo 1 X 2 bez ostalih mogucnosti kao sto su 1-1, 3+ i ostalo.

Admin dodaje utakmice, kvote i na kraju rezultat.

Daj neke screen shootove link ili demo

saljem url na pm kome treba

A cijena? Moze i meni URL ako nije cijena bjesna.

cijena? link?

Može PM cijena link

Jesi li je ti pravio?

da

Pozdrav, može link i cijena u PM? Hvala

Izvini, ali kakva je to skripta kad skoro ništa od toga nije automatizovano i što bi admin dodavao utakmice, zar nema registracija, login pa igrači sami da dodaju, a admin samo reguliše pad ili prolaz?

kako to mislis igraci sami dodaju? Da igrac doda utakmicu za koju treba da se kladi?! Pa bolje mu odmah daj pare :slight_smile:
Znaci admin dodaje utakmice (na koje ce se igraci kladiti) i na kraju stavlja rezultat tih utakmica i to je sve.
A igraci koji su se kladili i tiket im prosao dobijaju pare.

Ocigledno si ovo pomesao sa nekom tipster skriptom.

Ko neko hoće da ozbiljno radi, ko će unositi toliko utakmica itd, znaš ti koliko samo liga ima, koliko utakmica koliko svega… A zapazio sam ovu skriptu:
https://codecanyon.net/item/bet-stars-tipster-competition-script/13721868
Bilo bi dosta bolje da je automatizovana.

To sto si zapazio je kladjenje po utakmici, znaci ne mozes da vezes vise utakmica na tiket.

Moglo bi da se napravi automatski ali to bi bila teska zajebancija za napraviti.

Zasto?

Cijena i link , hvala.

Pogrešno sam ja razumeo tvoj naslov, sad sam shvatio da admin postavlja ponudu, to si ti zapravo napisao, kao u maxbetu što izadje ponuda i ti na klikom kvote ubaciš u tiket to što hoćeš, je li tako?

Sve automatski preko API integrisan i paypal za kupovinu kredita.

Cena 2500e

nova cena 900 evra. Sve automatski prevedeno na eng i spanski po ip adresi se promeni jezik