Prodajem seo linkove (popust za sve)

nije još potpuno gotov ali bacite oko: FAQ | SEO Linkovi

"Da li gradnju linkova radite ručno ili je automatiziran proces?

Nekada su se radile web stranice u html-u, pa se svaka izmjena radila na način da se spojimo ftp-om downloadamo datoteku, odradimo izmjene i ponovo je uploadamo. Danas recimo, instaliramo wordpress i ubrzamo cijeli proces…"

Iz konteksta bi se dalo izvuči, pokrenem alat, on objavi 50 linkova i ubrzam cijeli proces?

ili?

[quote=“Exdizajn”]Google voli linkove a vi volite poziciju u serpu - to je to!

Svi pokušavamo nekakvom vrstom automatizma obavljati zadaće na webu, recimo umjesto da editiramo html datoteke instaliramo wordpress …

Ovdje se ne radi o nikakvom blog komentiranju, svi su linkovi iz “članka”…
Ovdje se radi o sitnim novcima za kvalitetnu uslugu, samo trebate probat :slight_smile:
Sajt neće dobit penal osim ako nije star 3 minute… onda je moguće…
Slažem se s mišljenjem vezanim za seo forume…[/quote]

Cenim odgovor, jedino što nigde nisam spominjao da tvoji linkovi dolaze iz blog komentara.

Mislim da si i sam svestan na kakvu sam vrstu automatizacije mislio, tako da ono “instaliramo WP” ne znači mnogo, tj. čista je zamena teza. Velika je razlika da li pišete svaki članak ručno, da li je kvalitetan ili spammy, a pogotovo da li je članak spinovan, ili čak ni to, pa zatim da li se ručno dodaje ili sve ide pomoću skripte, odjednom.

No, svakako vredi ona poznata - kolko para tolko muzike :).

U svakom slučaju verujem da bi ovo pomoglo sajtovima koji nemaju skoro nikakav backlinking, ali uvek se rizikuje sa google samim tim što se pravi 50+ linkova u nekoliko dana, pogotovo ako nije rađen backlinking na sajtu, ili on dobija samo par linkova nedeljno/mesečno.

još danas do ponoći vrijedi kupon…