Prodajem seo linkove (popust za sve)

Najvažniji faktor off site SEO optimizacije su linkovi. Linkove to jest povratne veze do vaše web stranice više nije tako teško i skupo sagraditi uz našu uslugu gradnje linkova.

Koristite kupon WEBM@60 i naručite linkove u pola cijene, kupon vrijedi do 10.05.2013.

Više informacija na SEO Linkovi | Jeftino gradite linkove prema Vašoj stranici

Za pitanja šibnite pm, sastavljam FAQ gdje ćete naći odgovore na pitanja…

S obzirom da krećem u kampanju mislio sam si priuštiti jedan vaš paket ali kad sam pročitao ovo: [quote=""]Sve linkove gradimo kroz maksimalno 5 radnih dana i šaljemo report gdje možete pronaći svoje linkove, u suprotnom vraćamo novac.[/quote] odmah sam odustao.

Zašto? Pa zato jer 50 linkova u 5 dana jednako je ~10 linkova dnevno, a to je čisti spam i ništa više. Da ste napisali:
“Sve linkove gradimo kroz maksimalno 1 link po jednom radnom danu i šaljemo report gdje možete pronaći svoje linkove, u suprotnom vraćamo novac.” vjerojatno bih se na to odlučio.

E da, još pitanje jedno jel izdajete i R1 račune?

nemogu otvoriti tu stranicu

izdajemo r2 račun…

spam je nešto drugo >

[quote=“CreatifCode”]S obzirom da krećem u kampanju mislio sam si priuštiti jedan vaš paket ali kad sam pročitao ovo: odmah sam odustao.

Zašto? Pa zato jer 50 linkova u 5 dana jednako je ~10 linkova dnevno, a to je čisti spam i ništa više. Da ste napisali:
“Sve linkove gradimo kroz maksimalno 1 link po jednom radnom danu i šaljemo report gdje možete pronaći svoje linkove, u suprotnom vraćamo novac.” vjerojatno bih se na to odlučio.

E da, još pitanje jedno jel izdajete i R1 račune?[/quote]

Kad vidim da se SEO usluge prodaju kao riba na tržnici padne mi mrak na oči ( bez uvrede ikome).

[quote=“Exdizajn”]izdajemo r2 račun…

spam je nešto drugo > Spam - Wikipedija[/quote]
Gle htio sam biti samo malo kritičan prema onome št si napisao. Kako bi uvidio što bi ti možda bilo isplativije, jer bilo tko tko se imalo kuži u ovu tematiku zna što znači linkbuilding i što je white hat, black hat, gray hat, whatever hat SEO i neće htjeti tvoje usluge, a s obzirom da si to postao na forumu na kojem se skupljaju ljudi iz struke to bi i sam morao znati.

Nadalje kako sam rekao ovo tvoje je čisti spam, a da spam može biti i nešto drugo znam i sam, a da si pročitao članak koji si mi linkao vidio bi i ovu rečenicu: [quote=""]Postoje i druge vrste spama, poput spama u blogu, wikijima ili u chat sobama (većinom na IRC-u), a može biti riječ i o e-mail spamu, što je i najčešće.[/quote] Izvor "Wikipedija"
uoči boldane riječi.

Nadalje na tvojoj stranici na kojoj je opis i cijena paketa nema čak niti elementarnog opisa na koji način radite, taj toliko poželjan, linkbuilding, možda nebi bilo loše da i to napišeš tamo.

Sve u svemu good luck i nemoj nešto zamjeriti. Nije mi namjer uništiti thread nego ti ukazati na neke, po mom subjektivnom dojmu, vrlo velike propuste. Nije važna kvantiteta nego kvaliteta.

Hoće li netko htjeti moje usluge to prepusti njemu… :slight_smile:

Kada se pročuje da za sitnu lovu paketi daju odlične rezultate više neće biti puno komentara… (zato i dajem popust na već mizernu cijenu, da sklopim par dobrih suradnji s ljudima koji će vidjeti pomake u serpu)

50 linkova nije spam, da se radi o 50000 linkova u kratkom vremenu mogli bi pričat o spamu…

Ne znam dali ti pišeš tutorijale kako radiš web stranice, step by step… ?

Danke na tvom komentaru…

Ima u Metro-u, šaran je ispod 20 kn/kg

50 linkova = kakvih linkova? Tematika, da li svi dolaze sa jedne domene, koliko jakih pageova, ništa nije definisano…

Da, mislim da sam čak i tu na forumu napisao par puta. U čemu je tu problem?

nekad i manje od 50 linkova moze biti spam. Zavisi od mnogo cega.

uskoro ću objaviti FAQ sa svim odgovorima na pitanja…

svi linkovi dolaze s različitih domena

Men su linkovi bili dobri a budem uzel opet uskoro…preporucam…

Mogu samo da se složim sa kolegama. Iako 50 linkova možda nije spam, ali zamisli kako neprirodno izgleda kada sajt dobija link, dva ili tri nedeljno, onda jedne nedelje 50 i to sve sa web 2.0, pa opet link, dva, tri narednih nedelja…

Drugo, velika je razlika da li automatizujete ili radite ručno te linkove, mislim da su kolege pre svega na to mislile kada su pitale kako radiš. A da linkovi dolaze sa jakih pages sumnjam, ipak ih treba jačati da li interno (npr. Tumblr blog komentarisanjem drugih tumblera i njihovim reblogovanjem tvog sadržaja), ili klasičnim off-site link buildingom.

Ako radiš i ručno, pa nije problem reći, neće ti porasti konkurencija. Jednostavno izostavi podatak gde tačno gradiš linkove, to će videti samo tvoji klijenti. A i na kraju krajeva nije neka filozofija graditi web 2.0 linkove.

Ako radite automatizaciju tada me ni ne zanima kako radite, ti linkovi su mi svakako bezvredni i pored toga još i potencijalno štetni po sajt.

Da se nadovežem na neke druge komentare, realno, nije problem platiti više za stvarno kvalitetnu uslugu. Problem je platiti sitne novce za veliki kvantitet linkova čime se ustvari plaća potencijalno penaliziranje svog sajta.

Kako pratim SEO usluge po kvalitetnijim forumima, od kada su se smirile straste posle penguin i panda updatea sve je više potražnje za KVALITETOM i “prirodnim”, ručnim link buildingom u odnosu na automated, masovne linkove koji su bili mnogo aktuelniji prije poslednjih Google updatea.

Nije otkriveno puno detalja o ponudi, pa stoga Vidoviti Gambo :cyber: izvlači svoju kristalnu kuglu i vidi sve.

Otvorio si 50 blogova na free servisima poput Bloggera.
Na blogovima objavljuješ sponzorirane članke, jedan o kozmetici, drugi o auto gumama, treći o mobitelima, četvrti o kuhanju, peti o turizmu…
Kada netko zatraži “SEO linkove”, napišeš nabrzaka kratak bezvezni tekst o stvarima o kojima nemaš pojma (sa zadanim linkom u članku) i jedan te isti članak (možda malo modificiran) objaviš na svih 50 svojih blogova.
S obzirom na kvalitetu tekstova, tvoje blogove nitko živ ne posjećuje i ne čita, a linkovi na njima su (gotovo) bezvrijedni.
Stalno misliš na računicu “Ako samo 1000 ljudi kupi linkove, zaradit ću 120.000 kuna”.

Jel’ Vidoviti Gambo :mda: opet pogodio?

Vidoviti Gambo je sve što je naveo promašio isto kao što promaši i vidoviti Milan.

Čovjek ima dosta web stranica to znam, a sada kakve su tocno to neznam, ali i meni je ovo više spam.

Aha, obrisao sam prašinu s kristalne kugle i sad bolje vidim.
Nema 50 blogova nego 70, tako da nisu baš svi identični.

Google voli linkove a vi volite poziciju u serpu - to je to!

Svi pokušavamo nekakvom vrstom automatizma obavljati zadaće na webu, recimo umjesto da editiramo html datoteke instaliramo wordpress …

Ovdje se ne radi o nikakvom blog komentiranju, svi su linkovi iz “članka”…
Ovdje se radi o sitnim novcima za kvalitetnu uslugu, samo trebate probat :slight_smile:
Sajt neće dobit penal osim ako nije star 3 minute… onda je moguće…
Slažem se s mišljenjem vezanim za seo forume…

[quote=“IgorTomic”]Mogu samo da se složim sa kolegama. Iako 50 linkova možda nije spam, ali zamisli kako neprirodno izgleda kada sajt dobija link, dva ili tri nedeljno, onda jedne nedelje 50 i to sve sa web 2.0, pa opet link, dva, tri narednih nedelja…

Drugo, velika je razlika da li automatizujete ili radite ručno te linkove, mislim da su kolege pre svega na to mislile kada su pitale kako radiš. A da linkovi dolaze sa jakih pages sumnjam, ipak ih treba jačati da li interno (npr. Tumblr blog komentarisanjem drugih tumblera i njihovim reblogovanjem tvog sadržaja), ili klasičnim off-site link buildingom.

Ako radiš i ručno, pa nije problem reći, neće ti porasti konkurencija. Jednostavno izostavi podatak gde tačno gradiš linkove, to će videti samo tvoji klijenti. A i na kraju krajeva nije neka filozofija graditi web 2.0 linkove.

Ako radite automatizaciju tada me ni ne zanima kako radite, ti linkovi su mi svakako bezvredni i pored toga još i potencijalno štetni po sajt.

Da se nadovežem na neke druge komentare, realno, nije problem platiti više za stvarno kvalitetnu uslugu. Problem je platiti sitne novce za veliki kvantitet linkova čime se ustvari plaća potencijalno penaliziranje svog sajta.

Kako pratim SEO usluge po kvalitetnijim forumima, od kada su se smirile straste posle penguin i panda updatea sve je više potražnje za KVALITETOM i “prirodnim”, ručnim link buildingom u odnosu na automated, masovne linkove koji su bili mnogo aktuelniji prije poslednjih Google updatea.[/quote]

Gambo se malkoc zajebava ali eto da otklonim svake sumnje…

Niti jedan link ne dolazi s bloggera, tumblra ili sličnog free servisa… svi linkovi u web 2.0 stilu dolaze za raznih .com, .net, .org, .it, .de itd… u bazi imam punooo više od 50 stranica… možda je ovo web 2.0 malo zakompliciralo stvari…

Ja ne pišem tekstove… :slight_smile:

U glavi mi je kad netko kupi jefitino linkove i vidi jasne pomake, kupit će ponovo i ponovo… i preporučit će dalje i preprodat će itd…

[quote=“gambo”]Nije otkriveno puno detalja o ponudi, pa stoga Vidoviti Gambo :cyber: izvlači svoju kristalnu kuglu i vidi sve.

Otvorio si 50 blogova na free servisima poput Bloggera.
Na blogovima objavljuješ sponzorirane članke, jedan o kozmetici, drugi o auto gumama, treći o mobitelima, četvrti o kuhanju, peti o turizmu…
Kada netko zatraži “SEO linkove”, napišeš nabrzaka kratak bezvezni tekst o stvarima o kojima nemaš pojma (sa zadanim linkom u članku) i jedan te isti članak (možda malo modificiran) objaviš na svih 50 svojih blogova.
S obzirom na kvalitetu tekstova, tvoje blogove nitko živ ne posjećuje i ne čita, a linkovi na njima su (gotovo) bezvrijedni.
Stalno misliš na računicu “Ako samo 1000 ljudi kupi linkove, zaradit ću 120.000 kuna”.

Jel’ Vidoviti Gambo :mda: opet pogodio?[/quote]

dodaj koju nulu,

[quote=“gambo”]Aha, obrisao sam prašinu s kristalne kugle i sad bolje vidim.
Nema 50 blogova nego 70, tako da nisu baš svi identični.[/quote]