Prodajem svoj Twitter account, 7.200 follows

Prodajem svoj Twitter account, 7.287 followera imam. Ljudi su pravi iz IT branse, mnoge firme me prate kao sto su Godaddy, Namecheap, Microsoft, Domain.com, Ubuntu… Translate timovi, bloggeri, geekovi i generalno ljudi iz IT industrije.

Ima 560 objavljenih tvitova, acc je registrovan na januar 2011-te godine. Cijena je 100€ na western union :slight_smile:

Ako zelite pregledati acc, javite mi se na PM.

Imate mogucnost da obrisete sve moje tvitove, i da krenete ispocetka sa objavama :smiley:

95€ :slight_smile: jos je malo ljudi zapratilo

Ma jebeš ga, 50€ i nosite :slight_smile: neću da me ima na netu

Pošalji link na PM ako nije problem.

1 Like

zainteresiran sam , posalji mi pm pls

1 Like

P.S Twitter profil je nekad imao Translation znacku jer je ucestvovao u prevodjenju :slight_smile:

Cijena opala na 45€ :slight_smile: Primam i paypal

Dat cu ti jedan savjet. Bilo kakvo dumpanje cijene se u prodaji smatra neozbiljno osim ako se ne radi direktan pregovor sa zainteresiranom stranom. Ovako ostavljas dojam da zelis prodati muda pod bubrege. Od 100€ si doso do 45€ … brijem da bi ga dao i za 20€. Cak i ako twitter account nista ne vrijeme (u sto se ne razumijem), ovo ti direktno smanjuje reputaciju za bilo kakvu daljnju prodaju.

2 Likeova

Pitao bi tebe da ti je zena bolesna, jel ti vrijedi nesto na netu il njeno zdravlje. Svaki cent mi je dobrodosao, nisam u situaciji da mogu drzat 100€ i cekat

Zainteresovan sam i ja, posalji mi link na pm.

Može i meni link u inbox

Nadam se da će sve biti uredu. Ukoliko ti je stvarno hitno potreban novac, probaj pokrenuti primanje donacija, vjerujem da ima ljudi kojima neće biti teško izdvojiti nešto novaca za one kojima treba.

1 Like

@crnip Ako je to zaista tako, onda primi moju ispriku.

1 Like

Ako nije prodato mozes mi poslati detalje na PM?

evo stizu 3023232 znakova

Jel prodan, može link i koja je cijena ( zadnja )

Dižeš temu oglasa staru 2 godine, čemu to?

Trebalo je samo pogledati jeli član još na Forumu? :b: