Prodajem uhodanu IT stranicu staru preko 15 godina

Pozdrav,

nisam dugo pisao na forumu iako povremeno pratim. Stariji članovi me se možda i sjećaju. Nekada dok sam bio aktivan webmaster čak sam i bio moderator ovog foruma.

Uglavnom, stariji članovi će znati o kojoj je stranici riječ, a ostalima informacije na PM.

Riječ je o IT stranici, tematika softver, (dvojezična ENG i HR) sa HR domenom (domena je vrlo traženi keyword) iako godinama ciljam uglavnom na internacionalno tržište.
Stranica je na navedenoj domeni 15 godina.

Stranicom se relativno malo bavim budući da me karijera odvela izvan webmaster voda. Trenutno trošim 5-8 sati tjedno na stranicu čisto da održavam neku OK razinu prihoda. Prodajem ukoliko bude neka konkretna dobar

Pripremio sam statistike prihoda i posjeta koje možete dobiti na PM.
Prosječan prihod u ovako relativno hladnom pogonu zadnjih 2 godine je: 1000 i nešto sitno EUR mjesečno.
Prihod dolazi:

  • od Adsense-a uglavnom
  • 3000+ USD godišnje od objava sponzoriranih članaka (pripremljenih članaka, dakle ne pišem ih)
    Postoji još 2 kanala koji mogu dignuti prihod značajno. Jedan nisam nikada probao ali baziran je na affiliate programu, drugi sam koristio godinu dana u prošlosti (prije cca 5 godina) i prihodi su bili veliki pa mogu dati dokaze kupcu za to. Ne koristim ga trenutno zato što mi se osobno ne sviđa, a budući da je stranica moje “dijete” novac mi nije bio glavni kriterij. Novom vlasniku dajem na pravo da mu novac bude ispred emocija

Molim samo ozbiljne kupce budući da ne prodajem s ciljem da prodam pod bilo koju cijenu. Mogu doslovno nastaviti minimalno raditi i imati minimalno ovu razinu prihoda.

U slučaju da nađem kupca preferiram primopredaju uživo da obije strane imaju zadovoljavajući nivo povjerenja. U paket su uključene još neke stvari ako moj rad nakon prodaje u primopredaji znanja kojeg ima dosta samo ga nemam vremena monetizirati do kraja

Pozdrav Dzi, long time no see :slight_smile: Znam o kojoj se stranici radi i najprije mi je drago vidjeti da još živi i donosi prihode. Inače nisam nešto zainteresiran za tuđe projekte, ali ovo bi moglo biti zanimljivo s obzirom na to da se sjećam kad je krenulo i nije projekt “od danas do sutra”.

Molim statistike prihoda i posjeta na PM, a uz to bi bilo dobra informacija koliki je trošak za hosting.

Pozdrav i tebi. Ma već barem 5-7 godina mi je to usputno budući da sam uspio sve organizirati da zahtjeva minimum truda za održati prihod. Malo me karijera odvela u drugom smjeru pa nisam iskoristio potencijal puni definitivno. Vjerujem da bi se uz malo truda dalo postići puno bolje rezultate.

Pripremio sam “letak” sa osnovnim informacijama pa ti pošaljem na PM

Mozes mi poslati vise informacija i cijenu u inbox. Hvala

Mozes mi poslati vise informacija i cijenu u inbox. Hvala

više info u pm?hvala
Lijep pozdrav

Poslano svima…

1 Like

Pozdrav, moze i meni na pp info.

Pozz mose u info u pp?

Također info na PP, tnx.

Moze info u pp. Hvala.

Poslano.
Napominjem da govorimo o prodajnoj cifri koja je petero znamenkasta. Ukoliko nemate budžet nema potrebe da me kontaktirate