Prodajem Web + FB stranicu: ljepotice.net

Upravo tako, traljavo od samog pocetka.

Slobodno nitko te ne tjera. Ja se držim pošteno i nema potrebe varati, da li će se prodati za 50€ ili 100, potpuno svejedno.

Ako želi ostati anoniman kupac, neka ostane, meni svejedno, vidio sam da su se i tako prije odvijale aukcije. Ako se želi javiti neka se javi slobodno tu, ja stavljam ss bez njegovog nicka.

LP

Meni je svejedno kako će ponude stizati, bitno da se proda

Gle mene u biti samo zanimaju lajkovi i FB … znaci samo za to ti mogu dati 65e

Stranica me ne zanima uopce,…

Ako nekog zanima stranica nek nadoplati na moje…

Samo je RPM vise nego ocajan…

Prodaje se sve skupa,kao sto je napisano u prvom postu. Zadnja ponuda je 100€. Aukcija traje do 28.02 ,/20h. Hvala

Puno srece u prodaji, meni je 100 E previse da dam sam za fejs.

Još danas i sutra se primaju ponude.

Aukcija traje do 28.02 ,/20h. Hvala

110€

Joined 33 min hahahahhahahahhahahahahahhahhahah

Pa dobro, vidi se da je čovjek veliki fan Ljepotice.net-a i samo se je stoga uključio u naš Forum. :blush: Još nije upotrijebio nijedno slovo u svojim postovima, ali bude. :slight_smile: (nije od velikih riječi, očito)
He he :smile: Limenko, ne misliš valjda da naš, također dugovječni član (Feb 21) @Branko1982 ima neke veze s tim? :smile:

1 Like

Nikad takvo nesto ne bih pomislio, boze sacuvaj :smiley: :smiley: :smiley:
Nego ovaj usnio da se ljepotice prodaju na wmu, pa odlucih da ugrabi za tako sitnu lovu :smiley: Jos mi je zanimljivija ona ponuda iz boxa, sa precrtanim userom ha ha

1 Like

Ne budite balkanci, korisnik iz pm-a je brane,koji je ovdje dugovječniji član,neka vam on potvrdi sam.

S ovim zadnjim novim.članom nemam veze, a registrirao sam se na forum radi prodaje naravno,gdje drugdje da je prodam.

Ne kuzim sta je sa svima na ovom forumu pa svi misle da se nešto vara. Očito imate iskustva s tim.

hahaha a ti si sasvim slucajno isto zoves Branko :smiley:
Koji uleti ovdje 21 feb haha
Bjaziiiiiiiiiiiiii

Brana je korisnik iz 2013, ugl boli me tuki, ko pobjedi nek plati i da izbrišem profil s ovog foruma.

Branko, bilo je malo Offtopica, aukcija je nastavljena, a ti pripazi na riječnik; da se to ne dogodi i prije nego prodaš domenu. :blush:

125€

Na flippa.com bi se vrijeme za ponude automatski produzilo za sat vremena da se sprijece ovakve, minutu do kraja ponude.

Neznam sta da ti kažem tako je kako je. Mogao si ponuditi neku veću ponudu. Nažalost takva smo pravila postavili pri početku . I na ebayu se tako dobiva. Iako nam je u interesu dobiti vise novca, ali kao sto sam rekao držimo se pravila,iako neki ne misle tako.

Ako pobjednik odustane, ti si prvi poslije njega.

Hvala svima, aukcija završena prodano.

Propustio sam da aukcija zavrsava u 20 h, mislio sam da traje do kraja dana. Uglavnom - ako je kupac zainteresiran - nudim 145 eura

Zao mi je. Prodano i plaćeno.

Može lock, hvala svima na dobrodošlici na forum i prigodnim postovima.

1 Like