Prodajem web shop - Micro niche/Winning product/Hrvatsko tržište

Tijekom korone sam prodao jedan site i nakon toga započeo nekoliko novih. Bio sam uvjeren da ću iza korone imati vremena na bacanje, ali to se hvala Bogu nije ostvarilo (namještaj se prodaje bolje nego prije korone).

Sada prodajem jedan od sajtova koje sam pokrenuo, a nemam vremena za kvalitetno ga voditi ili mi nije prioritet :slight_smile:

Web shop

  • Micro niche, top selling proizvodi
  • Web shop izrađen i u potpunosti spreman za marketing (uvjeti korištenja, pravila privatnosti, itd itd.)
  • 6 proizvoda za koje ja smatram da su dovoljni, ali ako budući vlasnik želi dodati nove proizvode - neće mu to biti problem, site je rađen na WP premium temi.
  • 4 članka
  • Treba doraditi onsite SEO (prije svega ubrzati site).

Domena
keyword .com.hr (ne doslovno, prefiks je ključna riječ a .com.hr ekstenzija)
Registrirana prije možda 2 mj na avalon.hr

Posjeta, prodaja
Nema. Pripremio sam projekt ali nisam pokrenuo marketing ni ozbiljnije uložio u SEO (osim ta 4 članka)

Niche
Proizvodi su iz jedne uske niche i provjereno su top selling proizvodi (znam sa drugog shopa koji sam vodio, a gdje su proizvodi bili samo jedan mali dio ponude).

Potencijal
Jako veliki potencijal. Osim 2000 mjesečnih pretraga na googleu uz dosta malu konkurenciju, tu je i mogućnost da vrlo lako, preko društvenih mreža, uvjerite ljude da im taj proizvod treba iako nisu imali pojma da postoji.
Uz taj 100% legalni dio, site ima ogroman potencijal za one koji vole plesati po rubu zakona a u svrhu velikog profita.

Cijena: 2.000,00 KN (fix)

2 Likeova

Pozdrav,

Zanima me malo više info o ovom webshopu, pa ako moze u pm :slight_smile:

1 Like

Mogu li dobiti vise detalja. Hvala

Pozdrav kako doći do vas? Imam ogromno pitanje

Zanimaju me detalji. Može kontakt mail?