Prodajem web stranicu svijetfilma.eu

Vlasnik sam portala Svijet Filma (svijetfilma.eu) kojeg bi htio prodati.

Samo ukratko o brojkama, portal ima oko 300,000 pregleda stranica mječno, od čega je otprilike pola organsko, pola Facebook. Imamo vrlo aktivnu Facebook stranicu od preko 34,000 followera, dvije filmske grupe s zajedno oko 30,000 ljudi, te Instagram profil s oko 33,000 pratitelja (nije pretjerano aktivan, ali kad god se nešto objavi bude reakcija).

Portal zarađuje trenutno preko Ezoica, negdje oko u prosjeku $350,00.

Stranica je oko sedam godina stara i ima gotovo 8,000 tekstova, od čega jako puno lista koje se konstantno mogu vrtiti na društvenim mrežama.

Cijena koju tražim je 70,000 kuna + PDV (firma). Ako ste zainteresirani i negdje blizu te cijene, volio bi da se javite. Mogao bi ići nešto malo ispod, ali ne puno.

Nudim 35.000kn + PDV, što je nešto više od 15. mjesečne zarade. Upola je manje od tražene cijene ali
nekako sumnjam da će biti puno boljih ponuda.

1 Like

Pozdrav.

Hvala na ponudi.

Nažalost ispod 50,000 + PDV neće ići. Moguće da neću dobiti ni toliko, ali onda ću ga nekome pokloniti.

Javite ako ste i dalje zainteresirani.

Lp

Zainteresiran ako ima FB Instan article racun

Pozdrav.

Čak mislim da ima, samo nisam koristio jakooo dugo.

Morali bi mi reći kako mogu provjeriti

Ako nije bilo objava mislam da ga fb dektivirao…

Trazim portal sa aktivnim FB instant racunom

Sada sam pogledao. U pravu si, nije više.

adsense nisi ubacivao ili ti je isplativiji bio ezoic ?

Adsense i Ezoic se ne mogu uspoređivati. Ovo je jedno 20-100 puta veca zarada.

Doslovno je bolje zamoliti da ubacuju kune u nešto nego staviti Adsense. Strašno.

jbg.
vidiš u mojim nišama potpuno obratno…adsense bolji duplo od ostalih.

Bez da znam niše, čime se baviš i koliko si u tome, samo cu ti reci, sorry nije. Ili nisi probao ovo ili ti je netko jako loše namjestio.

Radim sa stotinama ljudi koje dolaze s AdSensa na Ezoic, Mediavine i AdThrive i nije ni za usporediti. Čak i naši AdExchange mreže su kilometrima od AdSensa. Jedino ako sam radiš neki AdExchange, onda je vjerojatno drugačije, ali obični AdSense, majko mila. Plus, od svih ostalih, daleko najviše uspori stranice.

2 Likeova

to govoriš za domaću posjetu?

Za našu samo Ezoic radi i da, kilometrima je od AdSensa. Isto i HR ads experti

Ja bih volio popricati o kupnji - ako je moguce dobiti pristup GA i search konzoli i screenshote ezoica i par drugih detalja. Moze na mail, username @gmail.com

Hvala na ponudi, ali izgleda da sam već prodao. Do sutra bi trebalo biti finalizirano, iako još nije, pa nisam ništa javljao ovdje.

Sretno i javi ako ne prodaš

Stranica prodana.

Molim admina ili nekog da zatvori oglas.

Hvala