Prodajem webshop svijet-igara.hr

Na prodaju je webshop poslovanje https://svijet-igara.hr/, detalji u linku:
Prodaja: SVIJET IGARA Gaming Webshop poslovanje

Koja je cijena cjelokupnog Webshopa?

Nazvati unutar radnog vremena.
Osobno smatram da postoje bitnija pitanja čiji bi odgovori trebali zanimati potencijalnog kupca od prvog pitanja o cijeni.

Imam nekoliko pitanja…

  • Pogledao sam fin. izvjesce iz 2020. godine kada je tvrtka SVIJET IGARA d.o.o. ostvarila ukupni godišnji prihod u iznosu od 1.908.822 kn. Je li sav prihod generiran od navedenog web shopa?
  • Dobit je bila relativno malena (64.655 kn) u odnosu na prihode. Koji su vam sve tekuci troskovi web trgovine, ne racunajuci investicije? Osim troskova nabave i dostave, pretpostavljam da ulazete i u marketing?
  • Kakvi su vam prihodi i dobit u 2021. godini?
  • Odakle nabavljate artikle (igre) i kakva je trenutno zaliha u vasem skladistu?
  • Je li na prodaju cijela firma ili samo web shop?
  • Koji je razlog prodaje?
4 Likeova

Bilo bi dobro dobiti sve ove podatke ovdje da zainteresirani vide ako su podaci javni i smiju se dobiti.
Hvala

1 Like

Podaci koji su nekome potrebni su javno vidljivi na Fininom portalu. Za ostala pitanja, kao što je navedeno, molimo nazvati.
Neke brojke treba staviti u kontekst i konkretnu priču.

1 Like

Ne vidim kako poslati privatnu poruku, pa molim da vi pošaljete meni za određene odgovore.

Zar ti nije jednostavnije odi na oglasu napisat sve sto triba nego da te stalno neko zove za neke detalje? Po meni je to gubljenje vrimena za obe strane. Pogledaj tipa na oglasnicima di se prodaju stranice npr. EmpireFlippers, InverstorsClub, pisu svi moguci detalji za stranicu koja se prodaje, i s time stedis vrime i sebi i drugima koji su potencijalno zainteresirani za kupovinu. Samo moj prijedlog.

3 Likeova

Ako se prodaje tvrtka onda se stvari dodatno kompliciraju jer treba odraditi dubinsku analizu (due diligence) poslovanja.

1 Like

Ne prodaje se tvrtka, već internet bizniz kao što je navedeno.

  • 113.000 u 2020. i 75.000 posjeta u 2021. webshop posjeta
  • minimalna ulaganja u marketing (dakle postoji prostor)
  • sav prihod generiran isključivo od navedene djelatnosti
  • razlog prodaje - zasićenje i drugi planovi

Molim lock i brisanje teme.
Hvala.

Ponovno na prodaju ili?

Da, bude oglas ažuriran .

Shop i poslovanje ide za cijenu zaliha, shop, baza kupaca i ostalo što ide uz to je gratis.
Zalihe se vrte na bazi 10000-15000€, ovisno o trenutku.

Uopće ne kužim kako editirati post i naslov teme?
EDIT: zaliha se prepolovila. na cca 8500€.

Može se editirati određeno vrijeme.

Ok, u prijevodu novu temu otvoriti ako je došlo do promjene?