PRODAJEM: WP Skripta za nekretnine

WP skriptu je moguce kontrolisati i uređivati iz administrativne zone. Konstrukcija baze kao i integrisane funkcije pravljene su za portal za pronalaženje stanova za iznajmljivanje na teritoriji Beograda (sve opstine), Novog Sada (sva naselja), Crne Gore (sva letovalista) kao i ostalih gradova u Srbiji. Mogucnost editovanja gradova i prilagodjavanja kupcu.

  • dodavanje oglasa sa 30+ kriterijuma (uključujući slike) preko sajta;
  • mogucnost naplate oglasa ili u automatske objave u besplatnoj formi oglasa;
  • napredna pretraga oglasa prema svim kriterijuma;
  • izlistavanje oglasa prema svim kriterijuma sa slikama;
  • automatsko isticanje oglasa;
  • kontrola oglasa preko administrativne zone;
    -rotator banera sa kontrolom iz administrativne zone sa mogućnošću naplate, automatskim isticanjem, statistikom klikova itd…
    -mapiranje objekta na Google Maps;
    -dodatne informativne stranice poput kontakta itd…

Primer skripte na sajtu brzodostana.com i CG verzija na cg.brzodostana.com

cena je 50 eura.

Skripta ima grešaka…

Npr rubrika:
NAJGLEDANIJE
Cukarica
Pregleda: 143
Cena: %CENA% €
Stari grad
Pregleda: 126
Cena: %CENA% €

Nisam temu otvorio u Recenzijama nego u prodaji, ali hvala.

Pa možda sam ja bio zainteresiran, inače ne bih ni gledao.

Može li se skripta koristiti za oglašavanje apartmana na hrvatskom ili engleskom ?

Moze ako rucno izmenis reci u fajlu.

zanima me ova skripta

Mislim da ovo sto ti radis tj ovo prodajes nije fer, jer ja kad sam ti proda ceo sajt sa domenom ti si mi rekao da ne preprodajem skriptu a evo ti je sad preprodajes ? Mislim da nije uredu prema meni jer ja sam ispostovao dogovor iako sam imao par dobrih ponuda iz srbije… Plus nije isto fer ni prema ovom kupcu koji ti je sad kupio sajt…

Momak, ja sam Vuk Bojovic, a ti? Ne znam ko tebi drma kavez, ali ja nikakav sajt od tebe nisam kupio, zato bih te molio da sledeci put razmislis pre nego sto nesto napises kako ne bi bilo daljih problema…