Prodajem youtube kanal

YouTube kanal - bez strike, bez ikakvih ograničenja
Broj pretplatnika: trenutno 4080
Broj pregleda: preko 2 milijuna
Za 48 sati 13000 pregleda
Bez ugovora s bilo kakvim you tube networkom. Kanal ‘‘čist ko suza’’.

Samo ozbiljne ponude u inbox

niša? …

Posalji vise informacija na PM.

Posalji detalje na pp.
Statistiku za zadnjih mesec dana i url kanala.

Posalji info u pp. 123345

https://m.youtube.com/channel/UCBWcfr4WQtno34byqZ77hzQ

Pa ovo nije cist kanal kao sto ti kazes. Sa ovime moze da se popije debela kazna za autorska prava!

Pa bas i ja gledam, kaj je tu cisto? Cisto je ako ima dozvolu u suprotnom ako te netko prijavi ode kanal…

Po meni je ovaj kanal dobra podloga ukoliko se netko nastavi baviti sličnom tematimom…dakle nešto vezano uz djecu (snimanje klinaca ili igranje sa igračkama i sl.) a takvi kanali danas dobro zarađuju… Naravno, pobrišeš ove crtiće i nastaviš sa svojim materijalom dalje i sve 5…

Taman sam htio napisati da možda naš Keno 12 (godina?) :blush: možda i sam snima ove filmove kao autor… tada sam ugledao logo Nova TV i rezoluciju 360p. :blush:

Duhovito, nema što. :blush:
Keno, to ti je pravi put za ban na Youtubeu, a ni ovdje na Forumu ti pozicija nije baš stabilna. :smile: :o:

Slicna prica

@Keno12 kako mogu da stupim u kontakt sa tobom posto mi inbox ne funkcionise

Evo lik prodaje kanal monetizovan.
Sta mislite isplati li se ovo uzeti?

On bi 600€ a kanal mu ne zarađuje ništa… barem koliko ja vidim, ako dobro vidim…
Imaš kod “turčina”, barem je bilo prije par mjeseci, monetizirani kanali za 120$, bez subsa, bez videa, nikad korišteni, čisti ko suza. Samo krećeš od nule…

Stvarno mi je to i dalje nejasno?
Kako su monetizovani ako ne ispunjavaju uslove?

Ha gle, imaju znanje, šta i kako, nešto šta mi “obični smrtnici” neznamo…
Iako već sam se masu puta uvjerio kako se neka uvažena Youtube pravila i uvjeti jednostavno uspješno zaobilaze… kao da za neke ne postoje…

Eeee da je samo za YT… Svuda ima zaobilazenja. Dzaba mu Vuce pricas, vec 5 put mu i ti i ja rekosmo al vidis da je nepoverljiv… Videh da ima i na Blackhat forumu, samo tamo imaju i monetizovane sa subovima, a ima i onih klot kanala.
Ovi sa subovima koliko videh su uglavnom gaming nicha.